Forumel.Com

Geri Git   Forumel.Com > Yaşam ve Eğlence > Astroloji

Astroloji Burçlarla ilgili merak ettiğiniz bilgilere ve paylaşımlara ulaşabilirsiniz.


KASIM 2020 Aylık Burç Yorumları

Burçlarla ilgili merak ettiğiniz bilgilere ve paylaşımlara ulaşabilirsiniz.


Kullanıcı Etiket Listesi

  
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Kasım 2020, 02:25   #1
 
Lilith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart KASIM 2020 Aylık Burç Yorumları

KASIM 2020 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu Kasım 2020


Günlük ve çalışma hayatındaki bazı tıkanıkların yerini ilerlemeye bırakacağı bir döneme giriyorsunuz.

İlişki ve ortaklıklarınızla ilgili iletişimlerde yanlış anlaşılmalar, aksaklıklar veya hataya düştüğünüz konular söz konusu ise 14 Kasım’da geri hareketini Mars’ın sonlandırmasıyla iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Kasım ayı bu bağlamda size biraz daha uzlaşmacı ve iyi aksiyonları destekleyen bir zemin hazırlıyor. Aceleci olmamanız, sakin ve makul tavırlar içinde olmanız gökyüzünün güzel etkilerinden daha fazla faydalanmanızı sağlayacaktır.
Jüpiter ve Plüton’un bu yıl içindeki üçüncü ve son kavuşumu, finansal düzlemde yaşanacak bazı gelişmelerin yeni bir düzene doğru hareket edileceğini sinyallerini veriyor. Özellikle kariyer hayatınızdaki iniş çıkışların ardından artık final çizgisine geldiniz. Emeklerinizin karşılığını kalıcı ve uzun vadeli bir ödülle alabilirsiniz.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile alacak verecek, yatırım-kazanç dengeleriniz ve sağlığınız konusundaki ilerlemenizde değişikliğe gidebilirsiniz. Belki de beklediğiniz bir atamanın gerçekleşmesi söz konusu olabilir.

21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. Yatırımlarınız ve kendi dönüşümünüzü tüm derinliğiyle değerlendireceğiniz bir dönem başlıyor. Ekonomik açıdan iyi bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Bu iyi dönem çok kolay olmasa da derin bir borç temizliği yapabilirsiniz.

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Yurtdışı bağlantılı konularınız, eğitim, yayın ve ufkunuzun genişleyebileceği, bu alanda yeni yolları ve yöntemleri fark edeceğiniz günler önünüze gelebilir. Sosyal medya ile ilgili işler içine giriyorsunuz bu tarihler büyük başlangıçlara açık denilebilir.

29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. İçsel muhasebenin dışa vurumuyla ilgili adımlarınızı artık daha cesur ve umut vaat eden şekilde atabilirsiniz. Eski bir ilişkinizin yeniden hayatınıza dahil olması ve bunun bir ivme kazanması söz konusu olabilir.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, değişen kararlar ve yeni alınacak kararlar konusunda iyi düşünerek hareket etmeniz gerektiği mesajını veriyor. Kardeşleriniz ve onlarla bağlantılı hikayeleriniz, girişimleriniz, projeleriniz, eğitimleriniz, kendinizi geliştirmek adına attığınız adımlarda tamamlanmalar ve netleşen gelişmelerle daha iyi yol almanızın önü açılıyor. Konu her ne olursa olsun, yüzünüzün güleceği ve kendinizi daha konforlu alanlarda bulabileceğiniz sonuçlara hazırlıklı olun. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]


Boğa Burcu Kasım 2020


İşler bu ay daha yoluna giriyor. Aslında Ekim’in son günü sizin burcunuzda gerçekleşen mavi ayın etkilerini oldukça güçlü hissedeceğiniz ve beklemediğiniz şaşırtıcı gelişmelere gebe bir kasım ayı içine giriyorsunuz.

Buna ek olarak 14 Kasım’da Mars’ın Koç burcunda ileri harekete geçmesi içsel meselelerinizde yolunuza çıkan engelleri kolaylıkla aşmanız, hatta bu engellerin sayısının azalması mümkün olabilir. Biraz mola halinde olmak ve kendinizi dinlemek sürecin daha keyifli geçmesini sağlayacaktır. Gizli kalan ve sizi üzen durumların son bulduğu bir ikinci yarı başlıyor diyebiliriz.

Jüpiter ve Plüton’un bu yıl içindeki üçüncü ve son kavuşumu, taşları yerine oturtarak yeni bir formatta hayatınıza devam etmeniz konusunda size bir ışık yakıyor. Eğitim, yurt dışı bağlantılı işler ve yeni fikirler anlamında ufkunuzu genişletebilirsiniz. Özellikle kariyerinizde tam olarak istediğiniz şeyleri elde etme fırsatlarını yakalamaya başlıyorsunuz.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay, ikili ilişkiler konusunda hızlı ve etkili bir adım atmanıza, var olan duygusal ve ticari ilişkileri daha ileri noktalara taşımanıza fırsat verebilir. Bazı düşmanlıkları da önünüze getirebilir ama bu durumlarla zaman kaybetmemelisiniz ve hedeflerine girmemelisiniz. 21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. Uranüs ile karşı karşıya gelecek bu gökyüzü konumlanması sizleri ilişkilerinizde bazı zor konuşmalar yapmaya doğru sürükleyebilir. Öğreneceğiniz bir gerçeklik ya da aniden yapmanız gereken bir konuşma söz konusu olabilir. Bu durum yöneticileriniz veya kariyer bağlantılarınızda ilgilendiren durumlar olabilir. Sosyal, duygusal ya da ticari ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilgili yoğun düşünceler, tutkuyla atılacak adımlar, takıntı ve kontrol isteğiyle aksiyon alınabilecek günler yaşayabilirsiniz.

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Maddi ve manevi kazanımlarınız ve güven alanlarınızla ilgili önünüzü daha net görebileceğiniz bir aydınlanma dönemi olduğunu söyleyebiliriz.29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Sosyal çevre, büyük yatırımlar, yaratıcılığa bağlı ideallerin yeni fikirlerle yol almaya devam edeceği zaman dilimine giriyorsunuz. Yapacağınız yatırımları yıl sonunda değerlendirebilirsiniz.30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulmasıyla, maddi imkanlarınız, para kazanma yollarınız ve güvenlik alanlarınızla ilgili hikayenize göre şekillenecek ve yeni kapılar açacak bir finale doğru yol alıyorsunuz. Mevcut koşullarınızın ve ailenizle olan iletişim, iş birliklerinizin iyileşmeye başladığını görebilirsiniz. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]


İkizler Burcu Kasım 2020


Sevgili İkizler ve Yükselen burcu İkizler olanlar, ekim ayı sizlerin parasal konularınıza çeki düzen verdiğiniz ve alacaklarınızı aldığınız güzel bir ay olarak geçebilir. En önemlisi sizler için yönetici gezegeninizin 14 Ekim'de gerilemeye başlıyor olması olacaktır. Öncelikle telaşlı ve yorucu geçen eylül ayındaki hataları artık bırakmalısınız. İç sesinizi dinlemek bu ay kendiniz için yapacağınız en karlı yatırım olabilir. Kendinizle ilgili düşüncelere kapılıp, değişik bir ruh hali içerisinde varlığınızı sorgulayabilirsiniz. Ancak canınız sıkılmadan, melankoliye düşmeden bu süreci faydanıza olacak şekilde geçirmelisiniz. 02 Ekim’de gerçekleşecek olan Koç dolunayı sizleri oldukça güçlendirecektir. Kariyerinizde ve parasal durumlarınızda sizleri iyi bir noktaya taşıyacak diyebiliriz. Özgüveniniz ve yapacağınız iş ile ilgili araştırmacı yönünüz sayesinde yeni bir projeye başlıyor olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz başarılı gelişmeleri yaşanacağınız bir ay içindesiniz. Bu durum maddi kazanımlarınızı da olumlu noktada etkileyebilir.

Hayatınızla ilgili önemli bir dönemin bitişi ve yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.16 Ekim’de gerçekleşecek olan terazi burcundaki yeniay sizlerin önüne bazı seçimler getirebilir. Hangi seçeneğin sizin için iyi olacağına karar vermeniz gerekebilir. Hukuki süreciniz varsa buradan kazançlı çıkabilirsiniz. Hakkınızı teslim eden gelişmeler söz konusu olabilir. Hayatınızla ilgili bu olumlu gelişmeler, çevrenizdeki insanlara ve arkadaşlarınıza da ilham olabilir. Akrabalarınız ya da yakın çevrenizden birisi sizi destekleyebilir. Kısaca finansal ve aile gelişiminiz açısından önemli bir ay içindesiniz. Bir devlet kurumundan veya mahkemeden satış, kira, kredi ve daha birçok şey yoluyla işler içinde olabilirsiniz. Belki de beklediğiniz bir paranızı alabilirsiniz. Yeni meslektaşlarınızla, müşterilerinizle veya iş ortaklarınızla işinizde veya iş ilişkilerinde dikkatli olun. Bu ay aldığınız teklifleri hemen değerlendirmeyin. İş yerinizde dolandırıcılık, manipülasyon veya diğer hoş olmayan eylemlere maruz kalabilirsiniz. Aslında güvendiğiniz insanlardan gördüğünüz güvensizlikler sizi artık yormuş olabilir. Bu yüzden artık bundan ders almalı ve İyi tanımadığınız kişilerle işler içine girmemelisiniz. Yılın sonunda gerçekleşecek olan boğa burcundaki dolunay sizlerin bazı gerçekleri öğrenmenize ve yeni başlangıçlar yapmanıza destek olacaktır. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirerek hayallerinizi yaşayacağınız güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lilith isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01 Kasım 2020, 02:27   #2
 
Lilith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: KASIM 2020 Aylık Burç Yorumları

Yengeç Burcu Kasım 2020


Merkür ve Mars’ın 10 gün arayla ileri hareketine geçmesiyle, yol alamadığınızı düşündüğünüz ve artık sabır gösteremeyeceğinizi sandığınız alanlarda daha net bir yön belirliyorsunuz. Aile hayatınız, ev işleriniz, iş yerinizdeki pozisyonunuz ve yöneticilerinizle ilgili tüm tıkanıklıkları çözeceğiniz günler sizi bekliyor. Gerilimli iletişimler son bulacak ama yine de temkinli olmanızda fayda var.

Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, ikili ilişkileriniz ve ortaklarınızla köklü bir şans yakalayabilirsiniz. Emek vermenizin ardından göreceğiniz bir fırsat ya da fırsatlarla, bu alanda hayata bakış açınız ve adımlarınız yeniden şekillenecektir. İş ortamınızda çalışma arkadaşlarınızdaki sürpriz değişimler beklenilmeyen şekillerde olabilir.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay, akıl ve yaratıcılıkla yürüttüğünüz işlerinizi, sizi heyecanlandıran insanlar ve yatırımlarınızla ilgili hızlandırabilir. Kalbinizin hızla çarpmasıyla şaşırtıcı ve mutlu edebilecek gelişmelere hazırlıklı olun. 21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aşk ve sevgi ihtiyacınıza, bu yoldaki adımlarınıza tutkunun katılacağı bir dönem sizi karşılıyor. 22 Kasım’da güneş Yay burcuna geçiyor. Sağlığınız ve günlük alışkanlıklarınız, çalışma düzeninizle ilgili süreçlerinizi daha aydınlık görebileceğiniz ve bu alanlarda gün yüzüne çıkacak gelişmelerle karışılabileceğiniz şanslı günler görebilirsiniz. İş hayatınız yine gündem olabilir. Önemli bir projenin başlangıcı ya da olmayan bir işin olduğunu görmeniz an meselesi olacaktır. Eğer evliyseniz evliliğiniz ile ilgili hukuksal bir süreç başlatabilirsiniz. 29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Eğitim ve fikirsel konulardaki hayalleriniz, kararlarınızda yeniliklerle yol almaya devam edeceksiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulmasıyla, içsel muhasebelerinizle ilgili bir kapanışa doğru yol alabilirsiniz. Sorumluluklarınız ve vicdanınız arasındaki dengeyle, yaşam düzeninizin bundan sonraki sürecini yöneteceğiniz farkındalıklar edinebilirsiniz. Kasım sonunda yeni bir dönemin kapısını aralıyor olacaksınız. Sabırlı olun. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]


********

Aslan Burcu Kasım 2020


Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, sağlığınız ve istikrarlı bir çalışmanın içinde olduğunuz konularda yıl boyunca ektiklerinizi biçeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. İstikrarınızın uzun süre ve daha iyisiyle kalıcılığı mümkün olabilir. Hikayenize göre değişebilir, sorumluluklarınız artabilir ama kesinlikle Jüpiter’in bereketini iyiden iyiye hissedebilirsiniz.

İş hayatınızda ani ve hızlı yapmak zorunda olduğunuz değişimler sizi belki de tüm bir yıl etkiledi. Bazı şeylere olan inancınızı ya da umutlarınızı kaybettirdi. 15 Kasım’da Akrepburcunda gerçekleşecek olan yeniayla, aileniz ve sahip olduğunuz mülklerinizle ilgili bir değişikliğe doğru gidebilirsiniz. Yeni bir eve taşınma durumu veya da ailenizi de ilgilendiren bir kararın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Hikayenize göre değişebilir ancak hayatınıza aniden girecek yeniliklere açık olmalısınız.

21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle aranızdaki sevgi bağı ve güven duygusunun karşılıklı takıntılarla veya baskıya sınanabileceğiz, gizli kalmış konuları öğrenebileceğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz. 22 Kasım’da yönetici gezegeniniz Güneş burcunuz olan Yay burcuna geçiyor ve bu etkiyle yeteneklerinizin ve gönül meselelerinizin ışıltı kazanacağını söyleyebiliriz. 29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Elde ettiğiniz gelirler ya size sunulan fırsatlarla ilgili kararlarınızı geliştirerek yol almaya devam edebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, 2021 yılının mart ayına kadar aktif olacak bir etkiyi hayatınıza getiriyor. Çocuklarınız, yaratıcılığa dayanan işleriniz ve yetenekleriniz ile bulunduğunuz sosyal çevre konusunda bazı kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda şaşırtıcı bir heyecan ve hızlanma söz konusu olabilir. Bireysel hareket edeceğiniz ya da ortağınızı değiştirmek isteyeceğiniz bir sürece doğru yol alıyorsunuz. Ayrıca uzun süre emeğini verdiğiniz bir konuyla ilgili artık motivasyonunuz zirve yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

*****

Başak Burcu Kasım 2020


Bunun yanı sıra 14 Kasım'da Mars’ın ileri harekete geçmesinin de işlerinizi daha da hızlandıracağını söyleyebiliriz. Uzun bekleyiş ve hizmetlerinizin artık müjdeli sonuçlar doğurduğuna şahitlik edebilirsiniz. Ticari ve maddi kazanımlarınızı daha doğru yöneteceğiniz bir sürecin içinde olabilirsiniz.

Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, kalbinizin güzellikle attığını hissettiğiniz kişi ya da konularla ilgili yıkılan düzenin yerini daha güzeline bıraktığını görebilirsiniz. Sevme sevilme, keyif verme keyif alma dinamiklerinizi, yeteneklerinizi daha farklı yollarla sürdürebilirsiniz. Öğrenmekten ve ruhunuzu beslemekten, ayakları yere daha iyi basan bir mutluluk elde edebilirsiniz.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay, yazılı meseleler ve fikirleriniz, kişisel eforlarınızla ilgili yeni bir akımla hareket etmenizin önünü açıyor. Yeni bir sayfa açabilir ya da kendinizi ifade etme biçiminizde her zamankinden daha farklı bir yol alabilirsiniz.

21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. İletişimde daha derinlikli ve gözlemle ilerleyebilirsiniz. Yakınlarınızla olan iş birliklerinizde güven ve sevgi anlayışınızı etkileyecek gizli ve önemli konular gündeminiz olabilir. Bu tarihten sonra hayatınızda önemli bir aydınlanma yaşayacaksınız ve kendinizi daha güvenli bir şekilde ilerleteceksiniz.

22 Kasım’da güneş Yay burcuna geçiyor. Aileniz ilgili yaşadığınız iletişim sorunlarınız varsa bu tür konularınızda başarılı bir çözüme ilerleyeceksiniz. Belki de bir konuda ortak bir anlaşmaya varacaksınız ya da size tüm kalpleri ile inandıklarını göreceksiniz.

29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu ileri hareketle ilişkilerinizdeki zıtlıkların, yanlış anlaşılmaların yerini tamamlanmaya ve daha iyi adımlarla yürümeye bıraktığını görebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, kariyer hayatınızın ve buradaki sorumluluklarınızın sizi yeni bir kapıdan içeri almasını sağlayabilir. Sonuçlar elde edeceğiniz, bu alanda tünelin aydınlanarak 2021’in ayak seslerini duyurduğunu, kalıcı, uzun bir yola doğru devam ettiğini görebilirsiniz. Bu durum aile hayatınızı da olumlu bir değişime sürükleyebilir. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lilith isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01 Kasım 2020, 02:28   #3
 
Lilith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: KASIM 2020 Aylık Burç Yorumları

Terazi Burcu Kasım 2020


Kendinizi yeni bir duruma ve yeni ilişkilere hazırlıyor olacaksınız. Yaklaşık 1 aydır burcunuzda misafir ettiğiniz Merkür’ün gerileme hareketlerinin bitmesiyle umut vaat eden bir aya adım atıyorsunuz. Özellikle duygusal anlamda rahat edebilir, kendinizi ve duygularınızı ifade etmekle ilgili konuları daha sağlıklı yürütebilirsiniz.

Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, yeni bir yaşam alanı ve kariyerinizle bağlantılı olan gündemleriniz hayatınızın bundan sonrasını şekillendiren bir yöne doğru eviriliyor. Mutlu olabilirsiniz, toz duman dağılıyor. İyimserliğinizin berekete dönüşmesini arkanıza yaslanarak izleyebilirsiniz.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ve 21 Kasım’da yönetici gezegeniniz Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle kontrol etme isteğinizin artacağı bir süreç yaşayabilirsiniz. Kazancınızı sağladığınız koşullar ve birikimlerinizle ilgili değişimlere gidebilir, daha önce kurmadığınız ilişkiler ve durumların ışığı üzerinize düşebilir.

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. İyimserliğinizi ve iletişimlerdeki gücünüzü besleyecek günler sizi bekliyor. Devletle ilgili konularınız ve yakın çevrenizle ilgili gözler önüne serilerek istediğini formlara bürünebilir. Eşinizle parasal konularda anlaşamıyorsanız bunları toparlama fırsatı içine girebilirsiniz.

29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Geçmişe dönük meselelerin ve güncel konularınızın artık çözülmeye başlayabilir. Hayallerinizi de dahil ettiğiniz günlük hayatınızda elle tutulur sonuçlar alabilir veya bu noktada adımlarınızı iyileştirecek yeni hamleler üzerinde çalışabilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulmasıyla, ufkunuzun genişlediği ve kendinize yatırım yapacağınız konularla ilgili alacağınızın yolların geleceğinizi şekillendireceğini fark edebilirsiniz. Girişimleriniz ve iletişimleriniz, size yeni bir kapı açıyor ve kendinizi tamamlama fırsatı veriyor. Konforlu bir sürece hazır olun. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]


***********

Akrep Burcu Kasım 2020


Yönetici gezegeniniz Mars’ın ve bir süre ağırladığınız Merkür’ün ileri harekete geçmesi, yavaşlamanız gereken tüm konularda artık yeni yollar önünüze serilebilir. Jüpiter ve düzen kuran yöneticiniz Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, yeniden doğuşun güçlü bereketini yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli gelişme, kişisel gelişiminiz ve yakın çevrenizle olan iletişimlerinizle ilgili oldukça hayırlı başlangıçlara ilerlemenizi sağlayabilir. Cesaretinizi diri durun.

15 Kasım’da kendi burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay tanınırlığınız, bedensel ve manevi anlamda bir dönüşümün içinde olacağınızın haberlerini getiriyor. Beklemediğiniz şekilde ve hızlı bir girişimin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Şaşırabilir ve şaşırtabilirsiniz. Yolu aydınlığa çıkacak gelişmelere hazırlıklı olun.

21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor. İlişkilerinizde iki ayrı uçta duygu yoğunlukları yaşayabilirsiniz. Bu durum partnerinizin kendini baskı altında hissetmesine sebep olabilir ama bir yandan da ihtirastan, sırlardan sakınan bir ilişki söz konusu ise derinlerinizde yaşayacağınız bir mutluluğun kapısını da açabilir.

22 Kasım’a kadar ağırladığınız Güneş bu tarih itibariyle Yay burcuna geçiyor. Kendinizle ilgili değişimlerin ardından özellikle maddi kaynaklarınız ve konfor alanlarınızla ilgili

29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Sevmek, mutlu olmak, hayallerinize göre aksiyon alarak kurulan düzeniniz ve karşılaştığınız fırsatlarınızla ilgili taşları kenara koyarak yolunuza devam edeceğiniz hatta belki yeni yollar bulabileceğiniz günler önünüzde.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, bu yıla dair bir kapanış gündemi sunabilir. Kendi dönüşümünüzü tamamlamaya çalıştığınız, paylaşımlarla ilgili konularınızla ilgili uzlaşmaya varabilirsiniz. Dışarıdan gelen etkilerle elde ettiğiniz tüm gelirlerinizde tıkanıklar giderilebilir. Hikayenize göre kaynakların değişmesi ya da bir sonlanma yaşayabilirsiniz. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

*********

Yay Burcu Kasım 2020


Güneş olup parlayacağınız ve varoluşunuza anlam katan pozitif enerjinizin kendinize ve etrafınıza kelebek etkisiyle yayılacağı bir zamana giriyorsunuz.

Merkür ve Mars’ın ileri hareketine geçmesiyle, yetenekleriniz, aşka olan bakış açınız ve büyük yatırımlarınızı ilgilendiren tüm konularda ertelemelerin son bulup cesaretle harekete geçeceğiniz günler sizi bekliyor. Değişen ve güzelleşen enerjinizi doğru alanlara yönlendirmelisiniz. Yönetici gezegeniniz Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, maddi düzleminizdeki yeni bir kaynakta veya var olan kaynaklarınızda güçlenerek maddi ve manevi güvence altında hissedeceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. Bereketli ve ileri seviyeli günler size göz kırpıyor.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay, içsel meseleleriniz ve muhasebelerinizle ilgili derin bir dönüşümün ayak seslerini duyuruyor. Gizli tuttuğunuz ya da inzivaya çekilerek hazırlığını yaptığınız durumlar söz konusu ise bunları artık günlük hayatınıza taşıyabilir. Sorumluluklarınız ve sağlığınız konusunda şifalanma yaşayabilirsiniz. Ama yine de dikkatli olmalı, tedbirlerinizi sıkı almalısınız. Bu durumu sürpriz bir gelişme ile de yaşamanız mümkün.

21 Kasım’da Venüs Akrep burcuna geçiyor güven anlayışınız ve sevgi isteğinizle ilgili ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendireceğiniz, hedeflerinize doğru tutkulu adımlar atabilirsiniz. Derinliklerinize korkularınızı değil dönüştüreceğiniz bakış açılarını koyarak yol almalısınız.

29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Aile hayatınız, yaşadığınız ve çalışma ortamlarınızdaki sis perdesinin dağılmaya başladığı ve kararlarınızı daha sağlıklı şekilde uygulamaya devam edeceğiniz günler sizi karşılıyor.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, ilişkiler noktasında önemli ve ciddi kararlar alacağınızın haberini fısıldıyor. Adını koyacağınız ilişkileriniz ve anlaşmalarınızla ilgili belirsizliklerin son bulacağı ve hayatınızın bundan sonraki sürecine hâkim olacak aydınlanmayı yaşayabilirsiniz. Hikayenize göre, tamam ya da devam diyeceğiniz günler kapınızda. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lilith isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01 Kasım 2020, 02:30   #4
 
Lilith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: KASIM 2020 Aylık Burç Yorumları

Oğlak Burcu Kasım 2020İyi karşılıklar görmeye hazır olun. Merkür ve Mars’ın ileri hareketine geçmesiyle aile hayatınızı ve kariyerinizi etkileyen, durduran ve ertelemelere sebep olan konular artık geride kalıyor.

Önünüzdeki engelleri bir kenara koyarak yolunuza güvenle devam edebilirsiniz. Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, ortaya çıkan yepyeni bir kişilik ve fikirsel dönüşümünüz vazgeçtiklerinizi ve hatta kaybettiğiniz sandıklarınızı size farklı ve güzel bir halde geri getiriyor. Bunun vereceği keyfi ve bereketi, güçlü disiplin arzunuzla kalıcı hale getirebilirsiniz.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay, planlarınızı hayata geçireceğiniz bu sayede sosyal çevrenizde bir parlama ve görünürlük elde edeceğinizin müjdesini veriyor. Venüs’ün bu ay akrep burcuna geçiş yapması sizleri daha finansal alanda güçlendirecek.

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. İç dünyanızdaki konforunuzun, korkularınızın, aydınlanacağı ve bu konuda hareket almanızın kolaylaştıracak günler görebilirsiniz. Gizli düşmanlıklar gün yüzüne çıkabilir.

29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Tıkandığınız ya da hayal ettiğiniz gibi olmayan ticari ve iletişimsel tüm konularınızla ilgili feraha çıkıyorsunuz. Zihninizde daha görünür ilerlemeler yaşayabilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, sorumluluklarınızın şekillendirdiği günlük yaşamanızda sizi bir karara sürüklüyor. Düzenli olarak nitelendirdiğiniz yaşamsal tüm faaliyetlerinizi iyileştirecek girişimler kapınızı çalıyor. Bu sese kulak vermek, zorlandığınız bir yılın son anlarını mutlu geçirmeniz için oldukça önemli bir fırsat. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

********

Kova Burcu Kasım 2020


Merkür ve Mars’ın ileri hareketine geçmesiyle, sizin elinizde olan veya olmayan sebeplerle iletişim kanallarınızı ve kişisel gelişiminizi tıkayan gelişmelerden sıyrılıyorsunuz. Kendinize has tavrınız ve yaklaşımlarınızı daha hızlı bir şekilde bulunduğunuz ortamlara taşıyabileceksiniz.

Jüpiter ve Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, umutlarınızı tazelemeniz yolunda tünelin son çıkışına gelmiş bulunuyorsunuz. Hikayenize göre avantaj / dezavantaj sayılabilecek konularda, köklerinizden gelen değişiminizi uzun vadeli ve geniş alanda hissedebilirsiniz. Maddi ve manevi kayıplar yaşamış bir Kova burcuysanız, 2021 yılına kaybettiklerinizin şifasını yakalamak müjdesiyle girebilirsiniz.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, 21 Kasım’da Venüs’ün de buraya gelmesiyle özellikle sosyal statünüz ve yerine getirdiğiniz sorumluluklarınızda önemli ve keyif veren bir değişimin içinde kendinizi bulabilmenize dair ipuçları veriyor. Kariyerinizle ilgili ya da bunu etkileyecek bir noktada, bilmediğiniz ya da görmeyi beklemediğiniz çiçeklerden bir demet oluşturabilirsiniz.

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Yaşamınıza dair büyük umutlarınız ve çevrenizin aydınlanmasına şahitlik edeceksiniz. Sosyal ortamlarda görünür hale gelerek, fikir paylaşımı yapılmak istenen kişi olabilir ya da bu konumda olan kişileri fark edebilirsiniz.

29 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlıyor. Geçiminizi sağladığınız ve kendinize güvence sağladığınız yöntemlerinizle ilgili önünüzü daha net görebileceğiniz ve kararlarınızı geliştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Artık kemeri gevşetebilirsiniz.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, becerilerinizi, varsa çocuklarınızı, kendinize özel yatırım ve planlarınızı, duygusal konularınızı ilgilendiren kararlar alma noktasına sizi getiriyor. Hikayenize göre değişebilir vereceğiniz karar ama yüzleşme ve ileriye dönük adımların yönünü belirme söz konusu olabilir. Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]


*********

Balık Burcu Kasım 2020


Merkür ve Mars’ın ileri hareketine geçmesiyle kazancınız ya da size dışarıdan sağlanan kazançlarınızla ilgili doğru yönlendirmelere, değerlendirmelere yol alabilirsiniz. Maddi güvenliğinizi istediğiniz koşullara taşıyabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Jüpiter ile Plüton’un üçüncü ve son kez kavuşmasıyla, dönüşümünüzün muhteşem olacağına dair tüyoları yakalayabilirsiniz. Hayatınızı oluşturduğunuzu düşündüğünüz ideallerinizin ve bunu geliştirecek becerilerinizin sizleri zirveye yaklaştırdığını hissedebilirsiniz. Fayda ve bereket konusunda yüzünüz biraz daha gülecektir diyebiliriz.

15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan yeniay ve 21 Kasım’da buraya gelecek olan Venüs ile, öğrenmek ve seyahat etmek konusunda atacağınız adımları güzellikle, derin bir ufukla atabilirsiniz. Fotoğraf makinenize geniş açılı bir lens almak gibi düşünerek var olan durumlarınızı daha iyi görerek resmetmenizi sağlayabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz detaylar ve bağlantılar sizi şaşırtabilir.

22 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Toplumsal kimliğinizin parlak bir hal alması, sorumluluklarınızın ışığında ilerlemeler yaşamanız söz konusu olabilir. Keyifli bir çalışma alanı ya da iyimser projelerle yollarınız keşisebilir.

29 Kasım’da burcunuzda ağırladığınız Neptün ileri hareketine başlıyor. Dış görünüşünüz, hayata dair fikirleriniz ve ilişkilerinizle ilgili belirsiz olduğunu düşündüğünüz adımlarınız, yolunuzu daha net günlere çıkarıyor. Kendinizle ilgili değişimler ve kararlar konusundaki ilerlemeniz, gücünüzün tazelenmesiyle daha rahat bir şekilde devam edecektir.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan İkizler burcundaki ay tutulması, aile yaşantınızı ve kariyerinizi etkileyen gündemlerinizde yeni kapılar açacak kararların eşiğinde olduğunuzun haberlerini veriyor. Yaşam alanlarınızda, ilerleyen günlerinizi de etkileyecek bir değişimin adımı atabilirsiniz.
Güzel bir ay dileriz.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lilith isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Yer İmleri

Etiketler
2020, aylık, burÇ, kasim, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:39.

Forum Bilgilendirme Künye
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumel, lisanslı vBulletin kullanmaktadır!
Forum Sahibi: Dea Dia ve Gece

Sitemiz; yer sağlayıcı bir forum sitesidir. Forumel.Com adresimizde yapılan paylaşımlar, moderasyon ekibimizin onayına dahil olmadan direkt olarak yayınlanmaktadır. 5237 sayılı TCK (Türk Ceza Kanunu) ve 5651 Sayılı Kanun'un ilgili maddelerini ihlal eden kişilerin IP adresleri de dahil olmak üzere sair kişi veya adli mercilere müzekkere (Resmi Üst Yazı), tarafımıza tanzim edildiği takdirde paylaşılacaktır. Hukuka aykırı bir paylaşımın olduğunu düşündüğünüz mesaj ya da konuyu; İLETİŞİM linkine bildirim yoluyla iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde mevcut şikâyetiniz üzerinden tarafınıza ulaşılacak, gerekli işlemler tesis edilecektir.

Tasarım ve kodlama: Dea Dia & Regex
Bize Yazin - Arşiv