Forumel.Com

Geri Git   Forumel.Com > Yaşam > Astroloji > Kova

Kova 21 Ocak - 19 Şubat doğumlu kova burcu hakkında bilgiler.


Kova burcu kadını özellikleri

21 Ocak - 19 Şubat doğumlu kova burcu hakkında bilgiler.Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Kova burcu kadını özellikleri
Konudaki Cevap Sayısı
1
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
 
Görüntülenme Sayısı
195

Kullanıcı Etiket Listesi

  
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30 Nisan 2020, 03:23   #1
Çevrimdışı
Onurcan
Üyeliği durduruldu.
Avatarsız Forumel Üyesi
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Kova burcu kadını özellikleri

Kova burcu kadını özellikleri

Kova burcu kadını – Aşk

Kova kadınlarının soğuk bir cazibesi vardır; tıpkı uzaktaki bir yıldızın soğuk ve cılız parıltısı gibi. Yanınızda otururken bile ruhları sizden binlerce ışık yılı uzaklıkta olabilir. Sıcakkanlı, duygusal sevgililer olamaz değillerdir. Ama gerçekten âşık oldukları şey zihinsel bir ilişkidir; önemli olan şu anda ilişkilerinde ne hissettikleri değil, gelecekteki planlarıdır.

Kova burcu kadını – Cinsellik

Söz konusu cinsellik olduğunda Kova kadını nadiren sıradan bir seksi tercih eder. Başkalarını utandırabilecek pek çok şeyi yapmaktan keyif alır ve yeni şeyler denemekten çekinmezler. Dolayısıyla partnerlerinden de aynı şeyi beklerler; bu nedenle partnerinin de açık fikirli olması gerekmektedir.

Kova burcu kadını – İlişkiler

Kova kadınlarının ilişkilerinde kişisel alana sahip olmaları, kendi hayatıyla ilgili kararları kendilerinin verebiliyor olmaları önemlidir. Son derece bağımsız olan Kova kadınları uzun süre boyunca aynı yere çakılı kalmaktan hoşlanmazlar. Bu burcun kadınları için iletişim önemlidir. Ayrıca çoğu Kova kadını kendini “sapyoseksüel” olarak görür, dolayısıyla güçlü bir zekayı çekici bulurlar.

Kova burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Kova kadını herhangi bir toplumsal standarda uymaz. Sınırlarda yaşamayı sever ve her zaman çizgi dışı düşünür. Toplumsal adalet ve toplumsal değişim gibi konulara ilgi duyan Kova kadınları yoksulluk, dünya sağlığı, eşit haklar gibi konulara katkıda bulunmayı ister: Bu nedenle bir Kova kadınını protestolarda, imza kampanyalarında, mitinglerde vs. görmeniz olasıdır.

Kova burcu kadınına ne hediye alınır?

Kova kadınları, aldığınız hediye daha önce görmedikleri bir şey olduğu müddetçe ne alırsanız alın beğenir. Hemen hemen her şehirde bulunan bir zincir mağazadan hediye kartı vermek, ona önemsenmiyormuş gibi hissettirebilir. Dolayısıyla Kova kadınına tıpkı onun gibi benzersiz ve sıra dışı bir şey almanız gerekmektedir. Nadir bulunan kristaller ya da taşlar güzel bir seçenek olabilir.

 
Alt 30 Haziran 2022, 07:24   #2
Çevrimiçi
Luminary
Dermân arardım derdime, derdim bana dermân imiş.
Luminary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
parlakk Kova Burcu Kadını ve Özellikleri


Kova burcu kadını, duygusal ve çok özel bir burçtur. Kova burcu kadı, diğer burçlar ile uyumu oldukça iyidir.


Kova burcu kadını özellikleri hakkında her şeyi bildiğinizi sanabilirsiniz ancak bu onun dışa dönük ve arkadaş canlısı yapısındadır. Evet, Kova burcu kadını özellikleri arasında en dikkat çekenlerden bir tanesi dışa dönük ve arkadaş canlısı olmasıdır. Kova burcu kadınıyla sıkılmanız pek mümkün değildir. Özellikle onunla zeka noktasında buluşabilirsanız birlikte oldukça iyi vakit geçirebilirsiniz.Mantıklı olmasıyla bilinen Kova burcu kadını daha çok mantığıyla hareket eder. Her şeyi kendi normlarında ölçüp tartar. "Kendi normlarıyla" ifadesi bu noktada çok önemli. Çünkü geleneksel normlara saygı duysa da onun için bu normlar pek bir şey ifade etmez. Kova burcu kadını fikirlerinde ve davranışlarında özgürdür. Kimsenin alanını ihlal etmez, kendisininkinin de ihlal edilmesini istemez.

Kova burcu kadını özellikleri arasında mutlaka bilmeniz gereken şeylerden bir tanesi de entelektüelliktir. Kova burcu kadını okumayı, araştırmayı, öğrenmeyi çok sever. Özellikle gizemli ve bilinmeyen şeyler, gökyüzü ve uzay, henüz çözümlenmemiş şeyler onun ilgi alanıdır. Her şeye mantıklı cevaplar arar ve bunun için kendi düşünce sistemini oluşturur.

Kova burcu kadını sıradışı bir karaktere sahip olduğu için partnerinin de sıradan biri olması beklenmez. En az kendisi kadar zeki, entelektüel, sıradışı fikirlere sahip ve deneyimlere açık birini ister. Kova burcu kadınının kalbine giden yol büyük oranda beyninden geçer. Bakış açınızla onunkine meydan okuyor, ona bir şeyler katıyor olmanız gerekiyor.

Kova Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Kova Burcu kadını, arkadaş canlısı ve duşa dönük bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde çevresindeki insanlar tarafından çok sevilir. Aynı zamanda aranan arkadaş tipidir. Kova burcu kadınının yanında kolay kolay kimse sıkılmaz. Oldukça Zeki bir yapıya sahip olan kova burcu lafını ile vakit geçirmek oldukça keyiflidir. Kova burcu kadını, daha çok mantıklıyla hareket eder ve bir karar alırken kendi doğruları ile karar vermeye dikkat eder. Kova burcu lafını, kimseyi incitmez, herkesi dinler ama sonra yine kendi doğruları ile karar verir. Aynı zamanda kimsenin alanına karışmaz ve kendisine karışılmasını da istemez.

Kova Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Kova burcu kadını doğal olmayı ve doğallığı ile çevresindekileri etkilemeyi sever. Onun için çevresindekilerin kendisi hakkında ne düşündüğü çok önemli değildir. Kendisini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davranır. Kilolu olsa bile bu halinden kendisi memnunsa başkaları için zayıflama düşüncesi ona saçma gelir. Bu nedenle kendine özgü bir yapısı vardır.

Kova Burcu Olumlu Özellikleri


Kova burcu kadını, yıkıcı değil çoğu zaman yapıcıdır. Yalandan ve sahtekarlıktan hiç hoşlanmaz. Kendisine karışılmasını sevmediği gibi başkalarına da karışmaz. Arkadaşları ile vakit geçirmeyi ve sosyalleşmeyi çok sever. Aynı zamanda çevresi tarafından yardımseverliği ile bilinir. Gelenekselliğe her zaman saygı duyar fakat kendi normları çerçevesinde karar alır.

Kova Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Kova burcu kadını, kimi zaman gizemlidir. Aynı zamanda uçarı ve isyankar bir kişiliğe sahiptir. Zeki olduğunun farkında olduğu için kimi zaman ukala tavır sergileyebilir ve bu karşı taraftan farklı şekilde karşılanabilir. Eğlenceye çok düşkün olduğu için ilişkilerinde sıkıntı çekebilir. Kimi zaman kibirli ve patavatsız olabilir. Öngörülemezlik davranışları nedeni ile tedirginlik uyandırırlar.

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu kadını, eğlenceye çok düşkün ve çok sosyal bir yapıya sahip olduğu için ilişkilerini yürütmekte kimi zaman zorlanabilirler. Kova burçları çok çabuk sıkılır. Bu nedenle ilişki içerisinde sürekli yeni şeyler deneyimlemek ister. Kendi kişisel alanına kimsenin müdahale etmesini istemez. En az kendisi kadar entellektüel ve zeki biri ile partner olmak ister.

Kova Burcu Kadını İş Hayatı

Kova burcu kadını iş hayatında çok girişimci, araştırmacı ve yeniliklere açıktır. Lider ruhlu olması nedeni ile pek çok işte başarı yakalar. Ekip işine uyumludur. Disiplinli ve düzenli çalışmayı sever. İş hayatında kendi işine karışılmasından hiç hoşlanmaz.

Kova Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Kova burcu kadını, bağlanmaktan hoşlanmaz. Onunla cinsellik yaşamak tam bir maceradır. ****te yeniliklere açıktır ve partnerini tatmin etmek konusunda oldukça başarılıdır. Karşısındaki kişinin fikirlerine saygı duymasını ister. Erotik filmler, sanal **** ve ****i görüntüler onu tahrik eder.

Kova Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Kova burcu kadını, entellektüel bir yapıya sahiptir. Araştırmayı, öğrenmeyi ve yenilikleri çok sever. Macera yaşamaya bayılır. Çok eğlenceli bir arkadaştır. Çok Zeki olduğu için değişik fikirler üretmeyi sever. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi ve keşfetmeyi sever.

Kova Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Kova burcu kadını, sizinle zaman geçirmek istiyorsa ve sizinle ilgileniyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerle vakit geçirmek istemez. Kendisini eğlendiren ve güldüren kişilere karşı ilgi gösterir. Birini sevdiğini ve önemsediğini söylem ve davranışları ile belli eder.

Kova Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Kova burcu kadını hiç kıskanç değildir. Kendisini de birinin kıskanmasına tahammül edemez. Birini kıskanması için istisna şeyler olması gerekir. Kendine güveni tamdır ve partnerini çok sıkmaz. Her dakika yanında olmaz ama bu sevmediği anlamına gelmez.

Kova Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Kova burcu kadını, bağışlayıcı bir yapıya sahiptir. Samimiyetine güvendiği birinin özrünü kolaylıkla kabul eder ve barışır. Küs kalmaktan hiç hoşlanmaz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Nasıl Beslenmeli?

Kova burcu kadını, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durmalı ve istikrarlı bir diyet programı ile zayıflamalıdır. Diyetini aynı zamanda sporla destekleyerek çok kısa bir zaman içinde kilo verebilir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Kova burcu kadını, sıkıntıya gelemez. Sizden ayrıldıysa büyük ihtimalle ilişkiden sıkılmıştır. İlişkinize yenilik katarak onun geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Kova burcu kadını, spor ve bohem giyinmeyi sever. Genellikle rahat giyinmeyi tercih eder. Gittiği yere göre giyinmeyi iyi bilir.

Kova Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Kova burcu kadınınız ikna etmek için çaba sarf etmeniz gerekir. Mantıklı bir şekilde sizi neden affetmesi gerektiğini açıklayarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Sever?

Sevecen ve güleç bir yapıya sahiptir. Özgürlüklerinin kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz ve kendisi de çok kıskanç değildir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Kova burcu kadını, kendini eğlendiren, zeki ve anlayışlı kişilere aşık olur. Onu etkilemek için onun değerlerine saygı duymanız gerekir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kova burcu kadını, zeki, eğlenceli, entellektüel, anlayışlı, çok koşana olmayan ve yeniliklere açık erkeklerden hoşlanır.

Kova Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Kova burcu kadını maddi değeri olan hediyelerden çok manevi değeri olan hediyelerden hoşlanır. Yurt dışı seyahatine iki kişilik bilet alarak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Kova burcu kadını, sevdiği insanları kolay affeder. Size kızdığı şeyi neden yaptığınızı mantıklı bir şekilde ona anlatarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Kova burcu kadını, bazen kibirli ve patavatsız davranarak karşısındaki kişinin kalbini kırabilir. Fakat kısa zamanda hatasını anlayarak pişman olur.

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Aşık ve Elde Edilir?

Kova burcu kadını sadık bir aşıktır. Fakat her şeyden çok çabuk sıkılır. Bunun için uzun bir ilişki istiyorsanız ilişkinize renk katacak yenilikler bulmanız gerekir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Kova burcu kadını, kıskanç olmayan, sevgilisini çok sıkmayan ve kendi alanına müdahale edilmesini sevmeyen tutkulu bir aşıktır. İlişkide yeniliklere açıktır. Partnerini mutlu etmek ister.

Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Kova burcu kadını, çocuğu ile yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven çok ilgili bir anne olur. Çocuğu ile arkadaş gibi olmayı seven kova kadını eğlenceli ve öğretici bir anne olur.

Kova Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

Kova burcu kadını, elektrik mavisi ve koyu maviyi çok sever. Bu rengi gördüğü zaman huzurlu ve mutlu hisseder.


Kova burcu kadını ünlüler

Virginia Woolf, Rosa Parks, Shakira, Jennifer Aniston, Amal Clooney, Paris Hilton, Ellen DeGeneres, Alice Walker, Alicia Keys, Oprah Winfrey, Natalie Dormer, Frances McDormand, Kelly Rowland, Emma Roberts, Elizabeth Olsen, Laura Dern, Isla Fisher, Diane Lane, Sheryl Crow

Alıntı
Kim olduğun o kadar bağırıyor ki ne dediğini duyamıyorum.
-Doğan Cüceloğlu
Gel gör beni aşk ney'ledi...
 

Yer İmleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:33.

Forum Bilgilendirme Künye
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumel, lisanslı vBulletin kullanmaktadır!
Forum Sahibi: Dea Dia ve Gece

Sitemiz; yer sağlayıcı bir forum sitesidir. Forumel.Com adresimizde yapılan paylaşımlar, moderasyon ekibimizin onayına dahil olmadan direkt olarak yayınlanmaktadır. 5237 sayılı TCK (Türk Ceza Kanunu) ve 5651 Sayılı Kanun'un ilgili maddelerini ihlal eden kişilerin IP adresleri de dahil olmak üzere sair kişi veya adli mercilere müzekkere (Resmi Üst Yazı), tarafımıza tanzim edildiği takdirde paylaşılacaktır. Hukuka aykırı bir paylaşımın olduğunu düşündüğünüz mesaj ya da konuyu; İLETİŞİM linkine bildirim yoluyla iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde mevcut şikâyetiniz üzerinden tarafınıza ulaşılacak, gerekli işlemler tesis edilecektir.

Tasarım: Dea Dia