Forumel.Com

Geri Git   Forumel.Com > Yaşam > Astroloji > Boğa

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs doğumlu boğa burcu hakkında bilgiler.


Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

21 Nisan - 21 Mayıs doğumlu boğa burcu hakkında bilgiler.Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?
Konudaki Cevap Sayısı
0
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
 
Görüntülenme Sayısı
278

Kullanıcı Etiket Listesi

  
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30 Nisan 2020, 03:15   #1
Çevrimdışı
Tomris
Tomris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
ok Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Boğa Burcu Astrolojik Özellikleri
Ev Konumu: 2. ev
Yönetici Gezegeni: Venüs
Nitelikleri: Toprak elementi ve Sabit
Boğa burcu erkeği aldığı etkilerle tensel, kolay değişmeyen, savunduklarından kolay geri adım atmayan, sağlam bünyeli, başladığı işi sonuna kadar götüren ve inatçı bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu düşüncelerden kolay kolay ödün vermez. Dayanıklı bir bünyeye sahip olduğu için hemen her işte gücünü sonuna kadar zorlayabilir. Diğer toprak grubu burçları gibi üretkenliği ile bilinir. Pratik bir zekaya sahiptir. Her konuyu pratik bir şekilde halletmek ister. Kendine has yöntemler geliştirerek veya tüm gücünü kullanarak kısa sürede sonuca ulaşmak ister.

Beyin dalgaları durağanlığı temsil eden alfa dalgaları ve öfkelendiğinde kontrolsüz oluşu belirten gama dalgaları ile özdeştir. Alfa yönü sükunetini, gama yönü ise meydan okumayı ve inatçı yönünü temsil eder.

Sabit burçlar arasında yeraldığı için inatçıdır. Onunla bir tartışmaya girmeden önce bu özelliğini göz önünde bulundurmanız gerekir. Venüs etkisi altındaki kadife sesli bu adam yoğun tartışma sonrası savunduklarından vazgeçmeyeceği gibi bir anda öfkelenip kalbinizi de kırabilir. Boğa burcu erkeği sabırlıdır, acelesi yoktur, kolay sinirlenmez ancak öfkesini kontrol edemeyeceği noktaya geldiğinde gerçekten çok şiddetli bir tepki verebilir. Öyle ki yüzüne baktığınız da “bu adam o adam mı” diyebilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Uyumludur?
Boğa burcu hangi burçlarla uyumludur? Hangi burçlarla daha iyi anlaşabilir?

Uyum konusunda burcun bulunduğu grup ve nitelikleri önemlidir. Öncelikle grup yönüyle değerlendirelim

Uyumlu Olduğu Toprak Grubu Burçları

Oğlak Burcu
Başak Burcu
Boğa Burcu
Sabit Yönüyle Uyumlu Olduğu Burçlar

Aslan Burcu (Ateş grubu)
Akrep Burcu (Su grubu)
Boğa Burcu (Toprak grubu)
Kova Burcu (Hava grubu)
her iki grupta da yer alan kendisi gibi boğa burcudur ancak doğum haritalarında iletişim evi 3. ev, evlilik evi 7. ev, yükselen burçları, ay burçları ve Merkür konumları uyumlu ise mutlu bir birliktelikleri olabilir. Ancak her ikisi de inatçı olacağı için bu durum karşılıklı anlayış olmadığında sorun çıkmasına, sert tartışmalara ve “benim istediğim olacak” atışmalarına da neden olabilir.

Boğa burcunun tüm burçlarla olan uyum analizlerini Boğa Burcu Uyumu linki altında bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?
Boğa burcu erkeği doğası gereği tensel dokunuşları ve maddi olan hazlardan hoşlanır. Güzel bir yemek, güzel bir müzik, teninde hoş izlenim bırakan kıyafetler ve örtüler ona göredir. “Kalbine giden yol midesinden geçer” sözü boğa burcu erkekleri için ideal bir sözdür demek yanlış olmayacaktır. Ondan öğrenmeniz gereken ilk bilgilerden biri hangi yemekleri sevdiği olmalıdır. Damak zevkini tutturabilirseniz tattığı her yemekte size olan ilgisi daha da artacaktır.

Boğa burcu erkeği toprak unsuru olduğu için doğa ile iç içe olmayı sever. Daha önce görmediği doğa güzellikleri onu mest edecektir. Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir? Doğal bir ortamda daha önce tatmadığı lezzetleri tatmak onun için unutulmaz bir an olacaktır. Boğa erkeği için güzel bir akşam yemeği doğal ortamda gerçek değerini bulur. İnsan doğası gereği güzel olanı kiminle yaşarsa O’da onunla birlikte özdeşleşecektir.

Boğa Erkeği Venüs etkisi altında olduğu için kulağına ve gözüne hitap eden herşeyi sever. Sanatsal yönünü keşfedebilirseniz ona hitap etmeyi de başarabilirsiniz. Boğa burcu etkisi altında olan erkeklerin sesleri insanı büyüleyebilecek kadar doğal bir etkiye sahiptir. Hafif kısık, kadife tonlarında ve rahatlatıcıdır. Aynı şekilde benzer tınılardan kendileri de hoşlanır.

Boğa burcu erkeği gururlu bir erkektir. Sahiplenicidir. Sahiplenmeyi kabul etmeyen bir kadınla birlikte olmayacak kadar sabittir. Sahiplenici yanı belki akrep burcu kadar kıskançlık krizlerine yol açmaz ancak sabit nitelikte olduğu için benimsediği herşeyin kendi dünyasından dışarı çıkmasına izin vermek istemeyecektir.

Bir boğa burcu erkeğinin belki en büyük hayallerinden biri bahçesinde kendi yetiştirdiği ürünlerle meşgul olabileceği, toprakla iç içe olma imkanı bulduğu doğal bir evde yaşamını sürdürmektir. Bu hayaline işleri dolayısı ile hemen kavuşma imkanı olmasa da emeklilik yılları için sizinde ortak olmanız ve katkıda bulunmanız çok hoşuna gidecektir.

Boğa burcu erkeği nelerden hoşlanır, nelerden hoşlanmaz?

Boğa Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?
Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir? Bunun için en son yapmanız gerekenler hoşlanmadıkları listesinde yer alanları yapmanızdır.

Boğa erkeği kendisi ile inatlaşılmasından nefret eder. Düşüncelerini değiştirmeye çalışmayın. Hoşlanmadığınız bir yönü varsa bunu sevdiği yemeği yaparken sanatsal bir ses tonu ile yargılamadan, suçlamadan yapmalısınız.

Oluşturduğu güzel atmosferin bozulmasından hoşlanmaz. İsteyerek ve severek yaptığı bir çalışma varsa müdahale etmeyin.

Boğa erkeği göz, kulak ve tensel zevklere düşkündür. Sevmediği şeyleri söylemeyin, sevmediği yemekleri yapmayın ve tenine sert gelecek şekilde dokunmayın. Ona şaka ile de olsa vursanız o daha fazlasını size yapabilir.

Ona karşı sesinize öfke ve nefret katarak bağırmayın. Kendisine yönelen öfkeden hoşlanmaz.

Keyfine düşkündür, keyfinin kaçırılmasını hiç sevmez. Severek her ne yapıyorsa ya buna ortak olun veya uzak durun.

Boğa burcu herşey yolunda iken tembelleşebilir. Bu durumda acımasız eleştirilerden uzak durun. Yapmanız gereken sadece yapılması gereken bir şey varsa onu hatırlatmak olmalı.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Boğa erkeği nasıl bir kadınla birlikte olmak ister?

Boğa erkeği estetiğe önem verir. Görünüşüne, ne söylediğine, sözlerin etkileyiciliğine ve nasıl dokunması gerektiğine dikkat eden kadınlardan hoşlanır. Bir boğa erkeğini etkilemek istiyorsanız “lezzet” kelimesinin sofraya nasıl konulacağını da biliyor olmalısınız.

Boğa burcu Venüs etkisi ile birlikte olduğu insanlarda ahenk ve uyum arar. Kendinizi bir müzik parçasındaki notalardan biri gibi düşünmelisiniz. Nerede hangi notaya geçeceğinizi bilmeniz gerekir. Boğa erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız onunla inatlaşmadan uyum içerisinde yaşamanın yollarını da keşfetmelisiniz.

Genel olarak boğa burcu erkeğinin hoşlandığı kadın profilini,

İyi bir mutfak,
Doğal,
Uyumlu,
Estetiğe önem veren ve
Tensel.
kelimeleri ile ifade edebiliriz.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Fizikli Kadınlardan Hoşlanır?
Boğa erkeğinin hoşlandığı kadınların fiziği nasıldır? Görünüş olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Boğa burcu erkeği boğazına düşkündür. Haliyle kilo sorunları da olacaktır. Yemek kültürü olan bir erkek kendisi gibi yemeye düşkün bir bayanla birlikte olmak ister. Estetiğe önem verir ancak aşırı olmamak kaydıyla hafif kilolar onun için çok sorun değildir (genel olarak). Onun için önemli olan kilosu ve fiziği ne olursa olsun bir kadının estetik açıdan güzel görünebilmesidir.

İster hafif kilolu olun ister fit bir bedene sahip olun dikkat edeceği en önemli nokta sizi yansıtan bir giyim zevkinizin olup olmamasıdır. Size baktığında estetik açıdan uyumlu olduğunuzu görüyorsa sizden hoşlanacaktır.

Venüs etkisi boğa erkeğine sanatsal bir bakış katacaktır. Dağınık olmayın, sabit niteliğe sahip olduğu için üzerinizde gördüğünde beğendiği renk ve modelleri unutmayın. Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir? Boğa erkeği için can alıcı nokta sizi gördüğünde size dokunma hissi uyandırabileceğiniz bir tarz oluşturmaktır.

Boğa Burcu Erkeğini Nasıl Etkilerim?
Boğa erkeğini nasıl etkilerim, boğa burcu erkeğini etkilemek için neler yapabilirim?

Buraya kadar olan bölümü okumuşsanız az çok zihninizde nasıl bir erkekle karşı karşıya olduğunuz konusunda fikir sahibi olmuşsunuzdur. Onu etkilemek için şu maddelere dikkat etmelisiniz,

Estetiğe önem verin
Sanatla içli dışlı olun
Doğa onun bir parçasıdır, onu şehir hayatından doğal hayata kaçırmak güzel bir fikirdir
Kaliteli bir yemek kitabınız ve ona hitap edecek bir menünüz olsun
Boğa burcu erkeği demek güç demektir. Cinsel yaşamın onun için çok önemli olduğunu unutmayın. Siz unutursanız o da sizi unutur.
Ekonomi ile ne kadar ilgili olduğunuzu, para biriktirme ve para kazanma yollarını anlatın.
Boğa Burcu Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?
Boğa burcu erkeği nasıl baştan çıkarılır? Nasıl tahrik edilir? Boğa erkeğini baştan çıkarmak için neler yapmak gerekir? Boğa erkeği nasıl aşık edilir? Boğa erkeğini etkilemenin yolları nelerdir?

Boğa burcu erkeği tadarak, dokunarak ve duyarak algılar. İkili ilişkilerde kısık tonda fısıltılar ve hafif dokunuşlar onu tahrik etmek için birebirdir. Henüz tanışma aşamasında iseniz ilk hitap etmeniz gereken dokunma duyuları ve estetik anlayışı olmalıdır.

Güzel bir aşkın başlangıcı güzel bir yemekle başlayabilir
Boğa erkeği tutkulu bir aşıktır, aynı tutkunun sizde de varolduğunu ona gösterin
Gürültü, gerekmedikçe kalabalık, karmaşa ve değişkenlikler ona göre değildir. Sakin olun ve sükunet vadedin
Şiirsel bir güzellik boğa burcunun hemen dikkatini çeker. Yüzünüz ve gözlerinizin içi gülmeli
Sizi baharda açan çiçeğe benzettiğinde, yerinizden sökülemeyecek kadar sağlam kökleriniz olduğunu gördüğünde etkilenecektir.
Kıyafetiniz toprak unsurunun renk ve desenlerini barındırsın. Yeşil ve kahve tonları ile kadifemsi kumaşlar ona hitap eder.
Onu etkilemek için doğa ile iç içe olduğunuz bir yerde güzel bir yemek ziyafeti teklif edebilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?
Boğa erkeğinin sizden hoşlandığını nasıl anlayabilirsiniz?

Bir boğa burcu erkeği sizden hoşlanmışsa size dokunmak ve sizi dokunarak hissetmek isteyecektir. Size baktığında gözlerinin içi güler, sizinle daha uzun süre zaman geçirmek isteyecektir. Sık sık eli ile size dokunacaktır. Bu özel planlanmış art niyet taşıyan bir şey değildir kendiliğinden gelişen bir süreçtir.

Boğa burcu parasal konulara önem verir. Gerçekten harcadığına değmeyecekse eli sıkıdır. Sizi seviyorsa, sizi mutlu etmek için para harcamaktan kaçınmayacaktır. Ve ilk fırsatta size kendi elleri ile enfes bir yemek hazırlamaktan bahsederse hiç şaşırmayın.

Boğa Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler
Boğa burcu erkeğine hangi hediyeler alınabilir? Boğa erkeği hangi hediyelerden hoşlanır?

Boğa erkeğinin özelliklerini gözönünde bulundurarak kendisine aşağıdaki hediyelerden biri seçebilirsiniz.

Kaliteli bir müzik koleksiyonu
Ahşap bir yemek masası
Varsa bahçesine şömine yaptırmak
İyi bir mangal
Konforlu bir TV koltuğu
İyi kalite deri bir ayakkabı ve kemer
Doğa ile iç içe bir tatil
Akvaryum veya küçük ev bahçesi
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
 

Yer İmleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:18.

Forum Bilgilendirme Künye
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumel, lisanslı vBulletin kullanmaktadır!
Forum Sahibi: Dea Dia ve Gece

Sitemiz; yer sağlayıcı bir forum sitesidir. Forumel.Com adresimizde yapılan paylaşımlar, moderasyon ekibimizin onayına dahil olmadan direkt olarak yayınlanmaktadır. 5237 sayılı TCK (Türk Ceza Kanunu) ve 5651 Sayılı Kanun'un ilgili maddelerini ihlal eden kişilerin IP adresleri de dahil olmak üzere sair kişi veya adli mercilere müzekkere (Resmi Üst Yazı), tarafımıza tanzim edildiği takdirde paylaşılacaktır. Hukuka aykırı bir paylaşımın olduğunu düşündüğünüz mesaj ya da konuyu; İLETİŞİM linkine bildirim yoluyla iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde mevcut şikâyetiniz üzerinden tarafınıza ulaşılacak, gerekli işlemler tesis edilecektir.

Tasarım: Dea Dia