Forumel.Com

Geri Git   Forumel.Com > Yaşam > Astroloji

Astroloji Burçlarla ilgili merak ettiğiniz bilgilere ve paylaşımlara ulaşabilirsiniz.


Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Burçlarla ilgili merak ettiğiniz bilgilere ve paylaşımlara ulaşabilirsiniz.Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!
Konudaki Cevap Sayısı
7
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
 
Görüntülenme Sayısı
232

Kullanıcı Etiket Listesi

Like Tree5Beğeniler
  • 2 Post By Lareina
  • 1 Post By Razor
  • 1 Post By sırçafanus
  • 1 Post By Leydihan

  
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28 Ocak 2023, 15:58   #1
Çevrimiçi
Lareina
Lareina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
gif. Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Her burcun kendine has bir özelliği ve hikayesi var. Burçlar hakkında bir çok şehir efsaneleri, yani yanlış bilinenler dolaşıp durur. Peki burç özelliklerinin hangisi doğru? İşte burçlar hakkında dilden dile dolaşan bazı özellikler ve efsaneler... Kaçınılmaz olarak, bu bir telefon oyununa dönüşebilir ve burcunuz ne olursa olsun, sizi hüsrana uğramış veya kafanız karışmış hissetmenize neden olabilecek en az bir klişe vardır. Belki kontrolcü olarak anılmaktan çekinen bir Akrepsiniz ya da inatçı olduğunuzun söylenmesinden bıkmış bir Boğasınız. Durum ne olursa olsun, bu yaygın yanlış anlamaların hepsi doğru değildir. Burçlar hakkında yanlış bilinenlere göz atın.

Burçlar hakkında yanlış bilinenler arasındaki Koç hakkındaki en büyük yanılgılardan biri, agresif olmanız ve her fırsatta kavga aramanızdır. Bu basmakalıp sözlerin nereden geldiğini görmek kolay; Tutku ve aksiyon gezegeni Mars’ın yönettiği burç olarak kesinlikle cesur bir kişiliğiniz ve hayata yaklaşımınız var. Ancak, dışlandığınız kavgacı ve nahoş insandan çok uzaktasınız.

Koç, zodyakın lideridir, bu nedenle hayatta sorumluluk almak size doğal gelir. Ne istediğini biliyorsun ve bunun için gidiyorsun. Ama genel olarak, neşeli enerjiniz eğlenceli ve canlıdır ve çoğu zaman çevrenizdeki insanları büyüleyebilir.Boğa: Tembel

Boğa hakkındaki en büyük efsanelerden biri, hayatta başarılı olmak için tembel ve isteksiz olmanızdır. Boş zamanınızı sevseniz de, bazı burçlar hayata karşı ölçülü yaklaşımınızı ilgisizlik olarak algılayabilir. Ancak Boğa gibi sabit bir toprak burcunun bir planı olmadığını varsaymak aptalca olur. Gerçek şu ki, her şeyde inanılmaz derecede sıkı çalışıyorsunuz – sadece işleri halletmek için aceleniz yok.

Anı biraz planlamanın ve tasarruf etmenin refah ve rahatlık dolu bir yaşam sağlayabileceğini de çok iyi biliyorsunuz. Yani, daha sonra başarı için şimdi fedakarlıktan korkmuyorsunuz. Aşk, cazibe ve sihir gezegeni Venüs tarafından yönetilen burç olarak, hayallerinizi gerçekleştirmenin zaman ve yetenek gerektirdiğini biliyorsunuz, bu yüzden yavaşlamaktan tamamen memnunsunuz.İkizler: İkiyüzlü

Sık sık fikrini değiştiren biri olarak İkizler genellikle iki yüzlü olarak düşünülür. Burçlar hakkında yanlış bilinenler içinde efsaneler olabilir ancak, esneklik doğanızda var ve bu sizin gizli güçlü yönlerinizden biri. Diğer burçlar yeni bir şey denemek için kendi yollarına yerleştirilmiş veya çok korkak olsa da, hava burcu enerjinizin etkisi size rahatlık alanınızın dışına çıkma cesaretini ve merakını verir.

Bazıları uyarlanabilirliğinizi gerçek dışı olarak görebilir, ancak çekici ve kolay huylu doğanız her zaman işleri değiştirmekten korkmayan benzer düşünen insanları cezbeder. Samimiyetsiz olarak anılabilirsin, ama olmadığın çok açık!


Yengeç: Zayıf

Son derece duygusal ve hassas bir burç olarak, Yengeçler zayıf olarak görülme eğilimindedir. Duyguları zayıflıkla birleştirmek modası geçmiş bir kavram olmakla kalmaz, aynı zamanda empatik doğanız sizi böylesine hesaba katılması gereken bir güç yapar.

Burçlar hakkında yanlış bilinenler olsa da duyguları ve sezgileri denetleyen ay tarafından yönetilen, diğer insanları okumak söz konusu olduğunda altıncı hissiniz var. Bu, başkalarıyla bağlantı kurmanızı ve olduğunuz doğal lider olarak parlamanızı kolaylaştırır. Elbette, diğer burçlar kadar gürültülü veya otoriter değilsin, ama seni çevrendeki insanlar için bir motivasyon ve rahatlık kaynağı yapan şey bu. Ve başkalarıyla nasıl iletişim kuracağını ve onlar için yer tutacağını bilmek, zayıf olmaktan başka bir şeydir.


Aslan: Bencil

Bazılarının Aslan’ı bencil olarak algılayabildiğini görmek kolay. Doğal çekiciliğiniz, zekanız ve mizahınız bir spot ışığı gibi dikkatleri üzerinize çekiyor. Güneş tarafından yönetilen, egoyu ve kalbi yöneten ışık ve doğum haritası yerleşimi, kişiliğinizde en büyük düşmanlarınızın bile inkar edemeyeceği kesin bir dayanılmazlık var. Bununla birlikte, bu klişe, büyük kalbinizi ve sevdiklerinize olan şiddetli sadakatinizi görmezden gelir.

İlgi odağı olmaktan çekinmeseniz de, odağı başkalarına çeviren ve onların parlamasına yardımcı olan tiptesiniz. Sen kesinlikle bir sahne hırsızısın, ama kesinlikle başkalarını aşağı çekmeyecek kadar güvenilir birisin.


Başak: Aşırı detaycı

Burçlar hakkında yanlış bilinenler konusunda ön sıralarda Başak gelir. Bu burç kesinlikle zodyakın mükemmeliyetçileridir, ancak bu sizin hayata ödül beklentisi olmaksızın yaklaşımınızdan gelir. Küçük ayrıntıları eleştiriyorsun çünkü her zaman dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışıyorsun.

Zodyak’ın iletişimsel haberci gezegeni Merkür tarafından yönetilen burç olarak, konuşma içgüdüsüdür. Durumlardaki tutarsızlıkları görebildiğiniz ve bu sorunları çabucak çözebildiğiniz için, birçok insan sizi titiz davrandığınız için azarlar. Ancak, bir soruna ne kadar çabuk işaret ederseniz, o kadar çabuk müdahale etmeye ve onu düzeltmeye yardım etmeye hazırsınız. Ne de olsa, her zaman başkalarını kollayan bir takım oyuncususunuz.Terazi: Kararsız

Terazi ile ilgili en büyük yanılgılardan biri kararsız ve yüzeysel olmasıdır. Bu muhtemelen romantizm ve estetiğin gezegeni Venüs’ün burcunuz üzerindeki etkisinden kaynaklanıyor. Sen hayatın tadını çıkarmayı seven doğal bir romantiksin. Pastanızı alıp da yiyebilirken neden kendinizi sınırlayasınız ki?

Ama senin için denge, oyunun adı. Hayatın sizi istediği yere götürmesine izin verseniz de, bir şey için harekete geçmek için ilham aldığınızda, haritanızdaki ana burç liderlik enerjisinin devreye gireceğinden emin olabilirsiniz. Bu kararsızlık değil, sadece açıksınız ve hayatın sunduğu şeylerin olasılığını değerlendiriyorsunuz. Ve zihninizde, fırsatlara ne kadar açık olursanız, o kadar çok yolunuza çıkacağını biliyorsunuz.Akrep: Şehvetli

Burçlar hakkında yanlış bilinenler arasında basmakalıp sözlerin en müstehcen olanı seninle ilişkilendirilendir, Akrep. Bazılarına göre tek umursadığın şey seks ve takıntılı tavırların. Bu bazılarınız için doğru olsa da, gerçek şu ki birçok insan sizin sevdiğiniz insanlara olan tutkunuzu ve derin bağlılığınızı bir saplantı olarak algılıyor.

Ölüm ve yeniden doğuşun gezegeni Plüton’un yönettiği burç olarak, karanlık ve gizemli tarafınıza diğerlerinden çok daha fazla bağlısınız. Güveninizi kazandıktan sonra insanlarla derinleşmekten korkmazsınız ve bu bağlantıyla birlikte elbette yakınlık gelir. Gerçek, hakiki bağlara olan ihtiyacınız, yüzey seviyesindeki çekiciliği taklit etmenizi engeller. Seninle ya hep ya hiç, kimsenin sana bunun kötü bir şey olduğunu hissettirmesine izin verme.
[

Yay: Bağlılık Fobisi

Seninle ilgili en büyük yanılgı, Yay, bağlılık fobisi ve uçarı olduğun. Tabii ki, söylentilerde doğruluk payı var. Tek bir yerde çok uzun süre kalacak biri değilsiniz ve ateş burcu doğanız spontane bir macerayı sever. Bununla birlikte, aşık olamayacağınız veya uzun vadeli bir şeye bağlanamayacağınız fikri kesinlikle doğru değildir.

Aslında yüreğinizde yanan tutku o kadar parlaktır ki, deneyip söndüreceğini bildiğiniz insanlara karşı onu korursunuz. Kendinizi sizi değiştirmeye çalışacak olanlara açmak yerine, her şeyi yoluna koymayı ve yeni deneyimler keşfetmeyi tercih ediyorsunuz. Ve eğer aşk ya da romantizm hikayenizin bir parçasıysa, gerçekleştiğinde buna açık ve hazır olacaksınız

Oğlak: Sıkıcı

Burçlar hakkında yanlış bilinenler içinde Oğlak ile ilgili en büyük efsanelerden biri sıkıcı olmanız ve sadece işinize odaklanmanızdır. Aklınızda para olduğu doğru olsa da, sadece sevdiklerinize bakmanıza izin verdiği için başarıya takıntılısınız.

Satürn gezegeninizin yöneticisidir ve sadece kariyerinizde değil, yaşamın her alanında çalışanları ödüllendirir. Arkadaşlarınız ve ailenizle geçirmek için boş zamanınız olduğunda, ilk serbest kalan ve vahşi tarafınızı ortaya çıkaran siz olursunuz. Sonuçta, emeğinizin meyvelerini paylaşacak kimseniz yoksa, acele etmenin ne anlamı var? Gerçek şu ki, senin sıkıcı olduğunu düşünenler senin yakın çevrenden değiller.

Kova: Duygusuz

Kova burcunun su burcu olduğunu varsaymak (bu bir hava burcudur!) bir yana, insanların sahip olduğu en büyük yanılgı duygusuz olduğunuzdur. Bu, her durumda nasıl sakin kalacağını bilen havalı bir karakteriniz olduğunuz için ortaya çıkma eğilimindedir. Duygularınız yüzünüzden okunmuyor olsa da, zihniniz her zaman dakikada bin km koşar.

Sık sık konuşmamanızın ana nedenlerinden biri, fikirlerinizin ve tutkularınızın geleneksel veya “normal” olarak kabul edilenlerin dışına çıkma eğiliminde olmasıdır. Gerçekten nasıl hissettiğinizi paylaşmanızı kolaylaştıran ilginç arkadaşlarınızı bulmayı tercih edersiniz.
Balık: Karamsar

İnsanlar Balık’ın huysuz ve dırdırcı olduğunu varsayma eğilimindedir. Doğası gereği değişken olan bir su burcu olarak, gerçekten etrafınızdakilerden daha derinden hissetme eğilimindesiniz. Ve tüm bu duygularla birlikte kendi dünyanıza çekilme ihtiyacı gelir. Hayaller ve illüzyonlar gezegeni Neptün tarafından yönetildiğiniz için hayal kurma konusundaki ününüz burada devreye giriyor.

Ancak bu aynı zamanda tonlarca sahip olduğunuz yaratıcılığa da eşittir. Muazzam hayal gücünüz ve sezgisel yönünüz, gücünüzün kaynaklarıdır. Diğerleri bunu gerçek dünyanın dramını ve stresini dışarıda bırakmak için bir kaçınma taktiği olarak görebilir, ancak siz sadece bir sonraki çalışmanızı başarmak için yeniden şarj oluyorsunuz.Dea Dia ve Supervisor bunu beğendiler.


İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir. Şu anda 0 mesajınız var.
 
Alt 28 Ocak 2023, 16:23   #2
Çevrimdışı
Razor
Revolver
Avatarsız Forumel Üyesi
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Beter ol Terazi.
Senin yüzünden yaşadıklarımıza bak.
Lareina bunu beğendi.
 
Alt 28 Ocak 2023, 17:06   #3
Çevrimiçi
sırçafanus
sırçafanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!


Yargılandığımı farkettiğim de duygularımı konuşmayı bırakıyorum. Sonra bakıyorum insanlar benden uzaklaşıyor. Tamam diyorum, doğru mesafeyi buldun.
Lareina bunu beğendi.
 
Alt 28 Ocak 2023, 17:39   #4
Çevrimiçi
Supervisor
Supervisor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Sonunda akreplerle ilgili doğruyu yazmışlar

Nasıl oluyor vakit bir türlü geçmezken yıllar hayatlar geçiyor...
 
Alt 28 Ocak 2023, 17:52   #5
Çevrimdışı
Leydihan
Leydihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Pat diye vermem gereken kararlarda bile kırk kez düşündüğüm İçin kararsız diyen oluyor, ben kararsız değilim Venüs kararsız!
Lareina bunu beğendi.


İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir. Şu anda 0 mesajınız var.
 
Alt 26 Mart 2024, 01:34   #6
Çevrimiçi
HaDeS
HaDeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Evet, boğa tembel değildir.
 
Alt 27 Mart 2024, 22:08   #7
Çevrimdışı
Jayus
𝐈𝐫𝐫𝐞𝐥𝐞𝐯𝐚𝐧𝐭.
Jayus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Hadi canım, öylemiymişş

"𝐻𝑒𝑟𝑘𝑒𝑠𝑖𝑛 𝑦𝑎𝑛𝑖𝑛𝑎 𝑔𝑖𝑡𝑚𝑒𝑘 𝑖𝑠𝑡𝑒𝑑𝑖𝑔𝑖 𝑏𝑖𝑟𝑖𝑙𝑒𝑟𝑖 𝑣𝑎𝑟𝑑𝑖𝑟, 𝑔𝑒𝑐𝑒𝑛𝑖𝑛 𝑢𝑐𝑢, 𝑠𝑎𝑏𝑎ℎ𝑖𝑛 𝑘𝑜𝑟𝑢, 𝑐𝑒ℎ𝑒𝑛𝑛𝑒𝑚𝑖𝑛 𝑑𝑖𝑏𝑖 𝑏𝑖𝑙𝑒 𝑜𝑙𝑠𝑎..."
 
Alt 12 Nisan 2024, 21:55   #8
Çevrimiçi
HaDeS
HaDeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
gif. Burçlar hakkında dilden dile dolaşan ve yanlış bilinen gerçekler!

Gerçek şu ki, bir boğa inanılmaz derecede sıkı çalışır sadece işleri halletmek için acele etmez...
 

Yer İmleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor: (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:49.

Forum Bilgilendirme Künye
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumel, lisanslı vBulletin kullanmaktadır!
Forum Sahibi: Dea Dia ve Gece

Sitemiz; yer sağlayıcı bir forum sitesidir. Forumel.Com adresimizde yapılan paylaşımlar, moderasyon ekibimizin onayına dahil olmadan direkt olarak yayınlanmaktadır. 5237 sayılı TCK (Türk Ceza Kanunu) ve 5651 Sayılı Kanun'un ilgili maddelerini ihlal eden kişilerin IP adresleri de dahil olmak üzere sair kişi veya adli mercilere müzekkere (Resmi Üst Yazı), tarafımıza tanzim edildiği takdirde paylaşılacaktır. Hukuka aykırı bir paylaşımın olduğunu düşündüğünüz mesaj ya da konuyu; İLETİŞİM linkine bildirim yoluyla iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde mevcut şikâyetiniz üzerinden tarafınıza ulaşılacak, gerekli işlemler tesis edilecektir.

Tasarım: Dea Dia