Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Temmuz 2020, 17:52   #4
Charismax
Üyeliği durduruldu.
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: User Tagging - Kullanıcı Etiketleme Eklentisinin Footer'daki Linklerini Kaldır

Teknik açıdan güzel anlatmışsın yazmışsında ben teknik terim bilmem 2013 de kapanmasınıda senden duydum o çağların insanı degilim boşluklu birisiyim.. benim düşüncem bu tür anlatımlar değil.. sen teknik bağlamda konuşurak bu işten anlayanlara hitap ediyorsun.. benim mantık öyle değil...
mesela bir genç arkadaşım heveslenip forum açmak istiyor buna bir giriş başlangıç için anlatım lazım ... adam geliyor 1500 2000 lira herneyse verip diyorki bana bir site kurun admini olayım yöneteyim hani teknik bilmiyor.. öylebir insana bu anlatımlar ağır gelir anlamaz .. basit mantık anlatıcaksın ona .. diyceksinki mesela alltta yazılan reklamı kaldırmak istiyorsan yukarda sağdan şuna gir buna gir şunu aç indir kopyala değiştir okeyle v.s v.s diyerekten anlattıgında o o işi çözer teknik anlatımdaki terimleride heveslenip araştırır zaten .. 12 sene boşluktan geldim vbulletin hala aynı vbulletin terimlerin ismi teknikleri değişmiş ama işlem uygulama aynı hiç birşey değişmemiş 2.5 3 ay oldu forumlara dadanalı gelir gelmez host sunucu sahiplerine taktik verir oldum ' birde o kadar sene geçmesine ragmen xenforo olsun vbulletin olsun şu tema yapıyoruz diyenler çok komik geliyor bana .. default temayı özelleştirip tema yaptık diyorlar çok saçma sen tema yapmıyorsunki var olan temayı modifiye ediyorsun.. sıfırdan yapılması lazım default nedir ya
ama anlatımın güzel ben anlarımda herkes anlamaz .
teşekkür ettim ilgilenip cevap verdiğin için..