Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Haziran 2020, 21:38   #4
Regex
Üyeliği durduruldu.
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Forumlarda teknik admin olmak

Alıntı:
Dea Dia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok başarılı birini tanıyorum.

Başkasının yaptıklarını kendine mal edip, "developer rankı yap" diyenlerde teknik admin sayılır mı?
Teveccühlerinize layık olmaya çalışıyoruz hanımefendi.

O da bir şey mi yauv? Senden onu istediği sıralarda benim yüzüme de "estağfurullah abi, ben rankıma teknik admin yazdıracağım; senin yanımızda üye olduğun forumda developer rankı kullanmak ne haddime?" deme ikiyüzlülüğünü gösteren tıynetsizler tanıdık. Session tablosunu bozar, DDoS saldırısı aldık deyip 3 gün önceki yedeğe döner. Peheeeyyy. Sorunu da yanıtlayayım, o daha ziyade lamer ekolünün; hacker'a değil de developer'a özenen cinsinden sayılır. Gerçi başkasının yaptığı siber saldırıyı da üstlendiğine göre direkt lamer deyip teşbihte hata olmaz atasözüyle toparlayalım. ^^

Alıntı:
Mezarkabul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir ara @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ile teknik adminsiz kaldık. O ara kendi çapımızda altından kalkmaya çalıştık. Yapamayınca @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'e rica etmiştim. Sağolsun o da kırmayıp kabul etmişti. Hakikaten çok zor iş. Vbulletin bir forumda kıvıramayacağım bir iş.
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] (Alper) kardeşimiz de bu işte iyidir. Buradan kendisine de selam olsun.