Konu: Regex
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Nisan 2020, 01:20   #1
Dea Dia
Dea Dia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
sag Regex

Regex

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!],

Nereden nasıl başlasam bilmiyorum. 9 ay oldu. Daha önce sadece tanıdığımı sanmıştım. Bu 9 ayı düşününce hiç tanımadığımı gördüm.
Zamanında benim için "kötü adam" olduğundan arkasından sallamışlığım bile vardır. Buda bir itiraf olarak kalsın. İşin şakası bir yana, en büyük pişmanlıklarım arasın bu da var.

Belki biraz geç oldu ama, insanları başkalarından duyduklarımızdan değilde, kendimiz tanıyarak değerlendirmenin ne kadar önemli olduğunu da öğrenmiş oldum.
Artık günah çıkarma seansını bitirip, asıl olaya gelebilirim.

Yıllardır, içinde bulunduğum yalanın, gerçekliğini bana gösterdiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her şeyi bir kenara bıraksam bile bu başlı başına çok önemli ve değerli bir şey benim için. İlk zamanlar bana hep soğuk nevale, gibi görünmüştü. Tanıdıkça aslında öyle olmadığını gördüm.
Aslında baya tatlıdır kendisi, şimdi karizmam çizildi diyebilir bunu söylediğim için Aslında yerine göre eğlenceli, yerine göre ciddidir. Bu dengeyi çok güzel kurabiliyor. Zaten teknik bilgisine becerisine diyecek bir şey yok.
Belki kitaplar yazamam, çok fazla güzel cümle de kuramam ama benim için ne kadar değerli ve özel olduğunu biliyorsun zaten. İyi ki varsın!

Çok anlatırdım ama sonra "beni ifşa ettin." demesin diye. bu kadar yeter.

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir. Şu anda 0 mesajınız var.

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir. Şu anda 0 mesajınız var.