Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Nisan 2020, 21:36   #8
Dea Dia
Dea Dia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Forumel.com Açılmıştır.

Alıntı:
Regex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin hakkında burada söylenebilecek sözcüklerin, betimlemelerle kurulacak cümlelerin seni anlatacak yeterliliğe erişmesi olanaksız. Her ne yazsam az kalacaktır. Açılış konusunda paragraflarca yazmak istemiyorum. Efsane geri döndü! Hepimiz için hayırlı olsun.

Madem açılış konusundayız, gönderimi noktalamadan kısa bir bilgilendirme de ben sağlayayım. Forumel; lisanslı vBulletin 3.8.4 Patch Level 2 kullanmaktadır. Bütün güvenliği ve tekniği benim sorumluluğum, benim güvencem altındadır. Kendi beceriksizliği nedeniyle session tablosunu bozup, 3 gün önceki yedeğe döndükten sonra "forum saldırı aldı" gibi palavralar duymazsınız burada. Herkes huzur içinde, güven içinde, kesintisiz burada bulunabilir. ^^
Biraz utanmış olsam da, teşekkür ederim Her şey senin sayende oldu. Belki yetmez ama tekrar tşkr edrim. Sonuncusu sana özel anladın.

İmzalardaki bağlantıları veya görselleri görüntülemek için gönderi sayınızın 10 veya daha fazla olması gerekir. Şu anda 0 mesajınız var.