Forumel.Com

Forumel.Com (https://www.forumel.com/)
-   Diğer Dinler (https://www.forumel.com/diger-dinler/)
-   -   Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları. (https://www.forumel.com/diger-dinler/12089-tebligler-mesajlar-celseler-ruhsal-tebligler-ustadlarin-mesajlari.html)

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:26

Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Sadıklar Planı

Niçin hastalıklarınız o kadar çoktur. Çünkü vermiyorsunuz. Neyi mi?Aldıklarınızı; almak zorunda olduklarınızı vermek zorundasınız ki onlarla da başkaları geçinsin ve tekamülünü tamamlasın.

Tamamlanan varlık vericiliğini devam ettirir. Vericilik onun tabiatı icabıdır. Almadan verilemez. Vermek zorunda olan verecektir. Onu siz durduramazsınız. O verecektir. Vermek onun yaşantısı ve kaderidir. Vermeyen vermekle mükellef olduğu halde vermeyen ergeç yok olur; başka verenlere iltihak eder ve onun bir parçası bir rükünü [uydusu olur] olur kendi benliğini yitirir veren içinde erir. Vermek ve almak kaderin tabii icabatındandır. bu tabii icabı bozmayınız. Bozarsanız siz de bozulur ve hasta olursunuz.

Hastalık mikrop [Mikroplar bünyede ve çevrede daima vardır. Onlardan hangisinin aktif hale geçmesine neden olursa o hastalık belirir.]işi sayılmaz. Hastalık mikrobu davet eden bir zeminle başlar. Bizatihi bir mikrop bu zemini bulmadıkça üreyemez.

Üreyemedikçe de büyüyüp vücuda yayılamaz.

Münferit kendi başına yabancı bir varlık olarak vücudun bir köşesinde sürünür gider ve yok olur; daha doğrusu sağlam hücreler tarafından massedilir, yenir ve faydalı gayelere hizmet eden bir unsur olur.

Hastalığın zemini hazır ise istediğiniz kadar ilaç ve tedavi görün mikrop vücuda yayılacaktır ve ergeç tesirini gösterecektir. Önce zemini yok etmelisiniz. Mikropları öldüren ilaçlar zemine tesir edemez.

Kainatta sonsuz mikrop kaynakları vardır. Yine bir gün onların istilasına uğrarsınız. Onları defetmek zemini düzeltmekle dimağı ve ruhu temizlemekle mümkündür. Dimağ Yaradan' dan aldığı güçle sakat ve rahatsız zemini düzeltir takviye eder ona kuvvet ve kudret aşılar. Bu kuvvet ve kudret kendine gelen mikropları absorbe eder onu kendinden uzaklaştırır, yeter derecede uzak mesafede tutar.

Mikroplar içinde yaşayan insanları bağışıklık kazanması dediğiniz durumun mekanizması budur. Yoksa hücrelerin mikroplara alışması bahis konusu olmaz. Mücadele gücü hücrede vardır. Hücre iç yapısı itibarıyle müstakil bir varlıktır. Ruhu şahsiyti ve mistakil bir yaşantısı olan bir varlıktır. Bu varlık yaşamalıdır tabii ömürünü sürmelidir. Bu tabii ömrü sürerken onu koruyacak olan idareci yüksek seviyedeki ruhunuzdur. Ruhunnuz binlerce kainata hükmetmektedir. Hücreler birer canlı varlık olmaları hasbiyle birer ruh sahibidirler. Onların bu ruhu idareci ruhun emri altındadır. Onlar idareci ruhun otoritesine mutlak surette itaatkardırlar. Onları isyana sevketmek hastalık yolunu açmak demektir. İsyan ruha ve vücuda zararlı unsurları musallat etmek demektir. İsyan bu tasallutla başlar. Ruha musallat olan şeytan ve onun yanıltıcı fikirleridir. Vücuda musallat olanlar ise yine şeytan işi olan içki habaset ve keyif verici diye isimlendirdiğiniz içkiler ve düzensiz gıda topluluklarıdır. Afyon, esrar ve benzerleri vücudun düşmanlarıdırlar. Vücut vasıtasıyla ruha hükmeden habis duygular ve kuvvetler toplamıdır. Sigara tütün bir hayır değildir zararı mutlaktır.

Alıntıdır.

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:27

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Ramtha'dan..

Kendinize asla gerçekten bakmadığınız için ne kadar güzel olduğunuzuda asla bilemediniz.Kim olduğunuza ne olduğunuza asla bakmadınız.Tanrının neye benzediğini görmekmi istiyorsunuz? Gidin aynaya bakın onunla yüzyüze geleceksiniz.

Her varlığın aradığı gerçek inanmak istediğini destekleyen gerçeklerdir. İnanmak için bir şey arıyorsanız hiçbirine inanmayın kendinize inanın.Ruhunuz gerçeğin ne olduğunu biliyor ve bunu hisleriniz aracıyla size söyleyecektir. Tanrınız hiçbir yasa koymadı biri dışında ve bu yasa yaşamını kendi özgür iradenle ifade edebilmektir.Size mutluluk veren şey ne olursa olsun istediğinizin yanlış olduğunu kim söyleyebilirki....

Mutluluk mutluluğu çeker ve yüksek bir varlık mutluluğu her yerde bulur.

Ramtha

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:29

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Kryon

Lineerligin Meydan Okumasi

Bu canli kanallik Nashua New Hampshire'da verilmistir
Eylül 2004

Selamlar sevgililer ben Manyetik Hizmetten Kryon'um. Oh burasi tatli bir yer !

Bunun gerçekte olamayacagini söyleyenler her zaman vardir. Onlar bunun sadece bir Insan Varligin ifadeleri oldugunu söylerler.Bundan fazlasi degil ve bu bir sahtekarlik olmalidir.

Yillar önce partnerime sadece "birak sadece enerji aksin ve birak Dünyada etrafindakiler yaptigin seyin realitesini görsünler" dedim. "Farki anlatabilecek olan spiritüel olarak keskin olanlarin önünde otur." Ve o böyle yapti. 15 yildir dünya etrafina dolasti ve ayirt etmek ve "baglantiyi" hissetmek için yüksegin en yüksegini istedi. Insanin bu kanalin dogru oldugunu "kanitlayabilmesinin" tek yolu budur - diger spiritüel zihinli Insanlarin önünde oturmak ve ayirt ediciliklerini ve bilgeliklerini istemek. Ve böylece okuyucuya onlarin etrafindaki isigi bazilarinin gördügünü bazilarinin görmedigini söylüyoruz. Bunun hepsi uygundur ve asla yargilanmaz. Ancak meleksi ayirt edisinize söyleyecek sekilde kalbinize isabet ettigini hissetmek için davet her zaman açiktir : "Bu size konusan bir kizkardestir.anlamis gibi yaptiginiz realitenin ötesinden bir erkek kardes. Bu bir yeniden birlesmedir ve burada onur ve sevgiden baska bir sey yoktur."

Ve dogrusu bu aksam buradaki dinleyicilerde ayirt edebilenleriniz vardir. Size "Renkleri görün - onlar burada" diyoruz. Gözlemek için burada olan meleksi özellikleri ve yapilari görebilenleriniz onlari ihtisamlari içinde görün çünkü onlar da buradalar." Çünkü bir grup melek melek olduklarini hatirlamaya basladiginda gerçeklesen sey budur [Insanlar kim olduklarini hatirlamaya basladiklarinda yaratilan enerjiden sözediyor]

Siz kendinizi meleksi özellikler olarak göremeyebilirsiniz ama biz görürüz. Oh dogru gezegeninizde yasamlarinizin döngüsü vardir ve en sonunda kendinize sorarsiniz "Bu zamanda ben kimim ?" Ama biz özü görürüz. Gerçek sizi görürüz. Tanri olarak adlandirilan huzurunun görkeminin büyüklügündeki varlik olarak görürüz.

Ironi su ki sadece eger her zaman üstünüzde olan bir enerji ise bir baba ya da ebeveyn gibi her zaman sizin için bir seyler yapiyorsa Tanri'ya güvenirlilik verirsiniz. Onu asla kendinize getirmezsiniz. Onu asla bir grup olarak düsünmezsiniz ve onun içindeki bir parça olabileceginizi asla düsünmezsiniz.ve sevgili Insan Varligim degisecek olan budur.

Tam simdi dinleyici ve okuyucu Tanri'nin ailesi ile birlikteyim. Buna benzeyen hiçbir sey yoktur. Bu degerlidir ve tatlidir. Üstatlar ve gezegenin gurularinin hepsi bu baglantiyi deneyimledi ve simdi bu herkes içindir.

Bugün söylemek zorunda oldugumuz sey inanilmaz olabilir. Bu gezegen üzerinde gerçeklesmis olan seyle ilgili düsünmek için size bazi seyler verecegiz. Düsünmeniz için bazi puzzlar (bulmacalar) verecegiz. Ama bu masaj katilanlari kutlamadan önce bunu yapamayiz. Bu enerjinin bir çok kisi tarafindan gerçek zamanda ve ayrica baska bir gerçek zamandakiler tarafindan gerçeklestirildigini daha önce söylemistik. dinleyeci olanlariniz için gelecek zaman. Gözleri bu sayfada olanlari selamliyoruz ve size "Gelecekte olmak nasil hissettiriyor?" diyoruz [Gülümseme]. Dinleyici onlarin burada oldugunu görmüyorsunuz görüyor musunuz.okuyucular ? Hadi lineerliliginizi test edelim. Bu özel mesajin basligi "Lineerligin Meydan Okumasi"dir.

Bunu daha önce söyledik. Burada oturmakta olan kaçiniz simdinin realitesi olarak adlandirdiginiz seyde okuyucuyu ziyaret etme/görme yetenegine sahip ? Görüyorsunuz okuyucu sizin geleceginizdedir. Ve Insanlarin hangileri "görürsünüz" ? Demek istedigim su : bunu imgeleyin - tam simdi okuyucu olabilirsiniz ama bundan sonraki yillarda bir çok dilde bu sözcükler tarafindan dokunulacak binlerce göz olacak öyleyse onlar sizin geleceginizde degil mi? Eger bu resme sahip olmaya baslarsaniz o zaman lineerliginizin sinirlamasini kavrarsiniz. Onlari selamlayabilir misiniz ? Onlari selamlamaktan daha fazlasini yapabilseydiniz ne olurdu ? Onlari sizin enerjinizi hissedebilecegi dereceye dek bu sözcükleri kutsayabilseydiniz ne olurdu ?

Bunu test edelim : 2006 daki okuyucu simdi dinleyenlerin enerjisini ve ilave olarak 2004 ve 2005 teki okuyucularin enerjisini hissedebiliyor musun ? 2007 den ne haber ? Düsünmeniz için çok fazla mi ? Kendi zaman çerçevenize nasil sinirlanmis olabileceginizi görüyor musunuz ? Bu zor degil mi? Senin realiten nedir sevgili Insan Varligi ? Bir ray üzerindeki tren misin sadece üzerinde oldugun treni düsünen yoksa treninden uzaklasmis etrafinda dolanan rayin etrafindaki çemberin ortasinda bir gözlemci misin ? Farki görüyor musun ? Biri sadece trende yolculuk yapiyor. Digeri dolanmakta olan tüm rayi ve potansiyel rayi görüyor. Biri lineer digeri degil. Oyun (sir) trende yolculuk yapmak ve ayrica onu uzaktan görmektir.

Lineerligin Sinirlamalari

Bu lineerlik bilmecesini baska sekillerde gördük ama iste tekrar ayni sey : Tanimlanan lineerlik zamandir ve zaman realitenizin insasinin parçasidir. Bu sizin düsündügünüz yoldur. Yasamlarinizda takindiginiz yoldur. Siz saat ile yasarsiniz. Böyle olmadigini söyleyebilirsiniz ama böyle yaparsiniz. biyolojinizi içeren doganin saati.

Simdi "Herhangi bir saat ile yasamiyorum Kryon. Ben özgür bir ruhum ve bundan gurur duyuyorum" diyenler olabilir. Gerçekten mi? Siz bunu söylemeden önce bazi seyleri düsünelim. Siz yasaminizi alisilmis/rutin seylerin etrafinda yasarsiniz. Gezegeninizin zaman çerçevesi günesin belli zamanlarda geldigini belli zamanlarda gittigini söyler ve siz bazi zamanlar dinlenirsiniz. Siz döngüselsiniz. bir ögünden digerine. Bahsettigimiz saat budur. Biyolojiniz lineer varolus etrafinda düzenlenir ve iletisiminiz de bu sekildedir.

Birbirinizle konustugunuz zaman sözcükleri arka arkaya dizersiniz.aynen raydaki trenin ray nereye giderse oraya gidebilmesi gibi. Hiç bunu düsündünüz mü? Siz bu sözcükleri okurken çok lineer olan tutarlilik sirasiyla birbiri ardina düzenlenmistir. Ve simdi hayal kirikligi ile "Evet baska bir sey var mi ? Bunun çalisma sekli budur" diyebilirsiniz. Ve "Simdi dogru soruyu soruyorsunuz!" diyoruz. Hiç bununla ilgili düsündünüz mü? Eger iletisim lineerligin disinda olsaydi ne olurdu ? Tam simdi siz lineer sözcükler sözdiziminde örüldügü sekliyle sözcükleri dinliyorsunuz - sözcükleri görüyorsunuz ve beyniniz sizin önünüzde yazili hatlari anliyor . arka arkaya harfler. Bu sayfayi okuyan o küçük beyin treni oldukça lineer ve çok sinirli. Her seyin düz bir hatta olmasi gerektigine dikkat ettiniz mi ?

Lineerligin sinirlamasi yerine her seyi bir anda alma yetenegine sahip oldugunuz bir iletisim sistemi olsaydi ne olurdu ? Bilmeye gereksinim duydugunuz herhangi bir sey size hep birden sunulurdu ve bir sekilde siz "sadece onu bilirdiniz". Lineerligin disinda bir iletisim olurdu. Bunu okuyan çogu kisi "Pekala Insanlar olarak yaptigimiz bu degil. Bu imkansiz" diyebilir. Simdi neden burada oldugumu biliyorsunuz. Size sadece bunun mümkün oldugunu söylemek için degil seylerin yolu oldugunu söylemek için buradayim!

Bu lineer olmayan iletisim sadece Ruhun sesi degildir ayrica kendi üstatliginizin sesidir. Bu hücresel seviyede iletisimdir ve ilahidir. Insan Varliklar çogu zaman Tanri olark düsünülen seyin önünde siralanir ve tekrarlama yaparlar. Onlar "Pekala belki tekrar tekrar onu istersek en sonunda Tanri tarafindan isitilir ve bazi sonuçlar aliriz. Böylece biz istemeye devam ediyoruz ve bazi cümleleri tekrar tekrar okuoruz. Belki eger Tanri tesebbüsümüzde istirap çektigimizi görürse bize yardim eder." diye mantik yürütür. Onlar Tanri'nin kim oldugunu veya iletisim yönteminin ne oldugunu anlamaz.

Tam simdi etrafinizda isminizi tasiyan bir ekip oldugunu söyleseydim ne olurdu ? bunun ne anlama geldigini açiklamak zordur. Enerjinizi gerçek zamandaki yasaminizi evrenin tüm varliklarina yayinlayan bir melek radyo istasyonu gibi görün. Bundan dolayi "spiritüel radyo istasyonunuz" her zaman perdenin diger tarafi ile temasta olurdu. Yürüdügünüz her yer sizinle ilgili her sey Tanri tarafindan bilinirdi! Simdi bir radyo istasyonu yerine radyo dalgalarinin size tahsis edilmis bir melek ekibi olarak düsünün ve etrafinizdaki digerlerini sadece tek bir amaç için..eger üstatliginizin tohumlarini kesfederseniz orada olmak için. sizin için ve gezegen için uygun bir meleksi özellik olan bir iletisim kanali. Eger bu kanali imgeleyebilirseniz simdi onu nonlineer (lineer olmayan) olarak görün. Bir seyi bilmeye gereksinim duydugunuz her seferinde basitçe onu bilirdiniz. Sizin için bu yogun sezgi gibi görünürdü ve bu gerçek Ruh iletisimidir ve bunun nasil hissettirdigidir.

Bunun üzerine size meydan okuyorum : Meditasyon veya dua için oturdugunuz bir sonraki sefer önünüzde hangi meydan okuma olursa olsun hiçbir sey söylemeyin ! Sessiz ol ve Tanri oldugunu bil. Bu durusu alir almaz Üçüncü Lisanin yönetimi ele aldigini ve her seyin aninda bilindigini bil. Yanit size lineer bir tarzda gelmeyecektir ama bir anda hepsi birden hücresel açidan bilinecektir. Sonra meditasyon "zamani" olarak adlandirdiginizi aninda verilen ve size bir tür olaganüstü sezgisel islem olarak görünen çözümleri veya çözümlerin baslangicini kutlamak için harcayin.

Alıntıdır.

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:34

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
Sizi Irkiltebilecek Insan Nitelikleri

Oh, fazlasi da var - daha fazlasi. Lineerligin - yasamlarinizin ve Insan varolusunuzun asla düsünmemis oldugunuz bazi irkiltici anomalileri var. Mucizelerden bahsedelim. Size bazi sorular soracagiz ve sonra yanitlari görecegiz.

Aninda iyilesmek için bir üstadin giysisinin kenarina dokunabilmek için Insanlar miller boyunca yürüdüklerinde tarihte neyin gerçeklestigini düsünüyorsunuz ? Veya belli bir kilisenin kapisina adim atabilirlerse iyileseceklerini bildikleri bir yere kutsal bir yolculuk yaptiklari baska bir durum ? Buna ne dersiniz ? Bu nasil isledi ? Çogu zaman oraya ulastiklarinda koltuk degneklerini attilar ve aninda iyilerek yürüyüp gittiler ! Bu sizin kutsal tarihinizde tekrar tekrar kaydedilmistir. O binalardaki koltuk degneklerini bugün bile görmeye gidebilirsiniz onlar hala orada. Mucizevi durumlar olarak görünen seyin içinde gerçekte ne oldugunu hiç merak ettiniz mi?

Ilkini gözden geçirelim : Kisi üstadin elbisesinin kenarina sakat olarak dokundugunda ve iyilesmis olarak yürüyüp gittiginde. buna ne dersiniz ? Genel yanit sudur : "Bu eylemdeki Tanridir. Görüyorsunuz Tanri görkemlidir Insanlar görkemli degildir. Öyleyse eger bir kisi üstada yakin olursa bu Tanriya dokunmak gibidir. Eger sadece üstada dokunabilirlerse iyilesirler." Mucizeler ile ilgili bir çok kutsal liderlerden isittiginiz budur.

Ama gerçekte gerçek islem bumudur ? Okudugunuz veya isittiginiz mucizelerde gerçekten olan sey nedir ? belki bazilariniz gördünüz veya deneyimlediniz ? Bu Tanri'nin önünde yerde sürünmek ile mi ilgili yoksa daha bunun ötesinde daha görkemli bir sey ile mi ilgili ? Dinle Insan Varligi siza pratik bir sekilde konusacagiz. Bu tarzda daha önce hiç paylasmadigimiz bilgiyi verecegiz isitmeye hazir olun. Partnerim harfler için hazir bekle çünkü onlari alacaksin.özellikle söyledigimizden sonra.

Size söyleyecegimiz seylerin hepsi dogru ve ger.ektir. Bu bilgiyi kanitlanamaz ezoterik bilgi olarak görebilirsiniz ancak bu sadece daha önceki bilgi ile düzenlenmis lineer ögretilerinizden dolayidir lineer nedenler nedeni ile siz ona tutunursunuz. Etrafinizda baktiginiz her yerde size söyleyecegim seyi dogrulayan realitenizin ilginç anomalileri vardir sizin lineer düsünmeniz onlari olagandisi olarak görmenizi gizler.

Size olan seylerin lineerliginin birini biliyorsunuz ? Treniniz her zaman hareket halindedir. Daima gidecek bir yeri vardir öyle degil mi? Bir kalp atisindan digerine - bir saati takip eder dogru mu? Bunu yapmak zorunda çünkü bu sizin realiteniz için düzenlenmis. Sizin melek bilinçliliginiz ve üstatliginiz bu saate sahip degil. Hepiniz ile ilgili bazi bilgiler vermek isterdim. Bunun antropoloji ve tekamül ile ilgisi var. Sizin tohum biyolojiniz ve seylerin baslangici ile ilgisi var.

Insan Varligi sen burada oturmus dinlerken ve okurken biyolojinin "yasami" olarak adlandirdigin kan DNAn buradan degildir. O buradan degildir [dünyadan degildir]. Hayir. O ithal edildi ! Bundan fazlasi o yüceltildi. Bundan fazlasi islemde siz baskalarindan yardim aldiniz. uzun çok uzun zaman önce Evrendeki çesitli yerlerden farkli zamanlarda biyolojik tohumlar ekildi. Ve bunun açik kaniti var yine de kürsüde durup sizin buna bakmanizi isteyen bilim adami yok. Size lineerligin yaptigi seyin bir parçasi sizin daha büyük resme bakmanizi gizler. Siz her zaman hareket halindesiniz enerjinizin çogu rayda kalabilmesi için "varliginizin lokomotifine odun/kömür atarak" harcanir. Eger gerçekte birden çok raya sahip olabilseydiniz gerçekten görmek için etrafiniza nadiren bakardiniz !

Biyolojinize ne oldugunu size söyleyecegim : biyolojik olarak önünüzdeki her sey yarattiginiz bulmacanin içinde Dünyanin meydan okumasini çalisabilmeniz için bir düzendir/sistemdir. Siz istirap çekmek veya "bir tür cezalandirma vasitasi ile çalismak için burada degilsiniz. Hiç biriniz Tanri için laboratuar fareleri degilsiniz ! Hepiniz isçilersiniz ve Tanrinin parçasi olarak görülürsünüz. Anlami olan ama bilinçlilikte sinirlanmis olan bir yerde olmanizi gerektiren bir bulmacayi çalisiyorsunuz. Test anlamli olmaktan fazlasidir - kurallari olan ve bir gezegenin üzerinde yalniz birakilmasini kim olduklarini bilmemelerini enerjinin dogal olarak gidecegi yere gitmesini gerektiren bir testtir. Dünyanin enerjisi nereye gidecektir ? Bu enerji oyun alaninda kendisini nasil yerlestirecektir ? Her sey bittiginde ve yerine yerlestiginde enerji nereye gidecektir ? Yanit ? Ne olursa olsun "Dünya testin"dein sonuç enerjisi yeni evrenlere uygulanacaktir gelecek trilyonlarca yasam -
formlarini etkileyecektir..size benzeyecek olan birçoklari.

Siz burada büyük bulmacayi çalisiyorsunuz ve sadece onu çalismiyorsunuz son 15 yildir önemli bir sey yaptiniz -bazilarinin Büyük Geçis olarak adlandirdigi gezegende bir geçis/degisiklik yarattiniz ve gezegen isbirligi yapiyor. Ve tüm yapmaniz gereken bunun kantini görmek için pencereden disari bakmaktir. Isikfenerleri siz her biriniz ancak biyolojinizin buradan olmadigini size söylüyorum ! olamazdiniz ve bu testi çalistiramazdiniz. Gezegenin tekamül süreci bulmaca ile çalismaya gereksinim duydugunuz sinirlamalari veya büyüklügü asla size vermezdi. Ilave olarak garip olarak kendisini ele vermemesi için size [ve Dünya bilimine] "makul" görünmeliydi.

DNAniz intergalaktik (galaksilerarasi) kimyanin derlenmis koleksiyonunu temsil eder. Sadece bu degil size daha önce asla anlatmadigimiz bir seyi söyleyecegim. Bu tohumlarin ekilme zamani geldiginde bunu gezegen üzerindeki tüm memelilere yaptik. Neden ? Çünkü eger bu sekilde yapilmasaydi çok asikar/belli olacakti. Size sunu sorayim : Hiç sevdiginiz bir hayvanin gözlerine baktiniz mi ve herhangi bir karmik nitelik gördünüz mü ? [yani onlarin kim oldugunu bilmek]. Simdi ezoterik oluyoruz. Hiçbir hayvan ile karsilasip onun bilinçliliginin sadece biyolojiden daha fazlasi oldugunu gördünüz mü ? Hiçbir hayvani kaybettiginiz ve sonra onun tekrar reenkarne oldugu oldu mu? Ve yanit evettir ! Çogunuz buna sahipsiniz.

Gezegenin Insan - olmayan memelileri sizin burada olma nedeninizden farkli nedenlerle sizinle gelip giderler ama onlarin hepsi sizinkiyle birlikte degismis DNAya sahiptir ! bunu kavramanizin tuhaf olacagini söyledim. Gezegende Insan amaciniz onlarinkinden çok farkli olmasina ragmen onlar sizin için bir destek grubudur. Bu hayvan - destek gruplari tüm gezegende sizinle gelir giderler. Bazilariniz bunu bilir ve bunu onlarin gözünde görürsünüz. Onlar memeli - olmayanlardan çok daha fazla önemli olan bir sekilde yardimcilar olarak tüm senaryonun bir parçasidir. Onlarin DNAsi da degistirildi. Sadece düsünün.bazilariniz boyutlararasi galaktik hayvanlara sahipsiniz. [Kryon gülümser].

"Kryon bunu kanitlayabilir misin?" Düsünmeniz için bir seyler verecegim ve istatiksel olasiligin özüne meydan okuyacak..yine de bilimsel kürsüden "buna bakin buna bakin" diye kimse bagirmiyor. Tekamül gerçektir. Ve gezegenin tarihinin en baslangicindan beri tekamül eden Dünya biyoloji varliklari onlari doganin yolu ile tasir. türlerin evrimi etkili hayatta kalmaya dayanir. Siz gezegenin bu evrimsel sürecinin bir ürünüsünüz (bir parçasisiniz) ancak yüz bin yil önce size verildigini söyledigimiz bir degisiklik ile.

Bu gerçeklestiginde bunun vakti gelmisti ve daha önce söyledigimiz gibi siz Pleiadian (Pleiadeslilerin) biyolojisinin parçalarini ve kisimlarini tasiyorsunuz. Ancak bu sadece bir çok gruptan biridir. Bu ürkütücü veya korkutucu bir bilgi degildir. Bu güzel bir bilgidir ! Ayrica komplekstir. Eger bununla ilgili düsünürseniz bu harikadir. Ama bunu açikça gösteren bakmaniz gereken bazi Insan ve memeli anomalileri vardir.

Dogal seçme ve Dünya evrimi önceden tahmin edilebilir bazi seyler yapar. Önce süreç çok randimalidir/etkilidir.çok etkili. Belki daha önce düsünmediginiz düsüneceginiz bazi seyler vereyim. Evrimsel prensiplerin çalisma sekli su ki binlerce yilda etkili/randimanli biyolojik bir varlik yaratirlar. Gereksinim duydugunda hayatta kalabilen gereksinim duydugunda degisen ve ihtiyaç olmayan enerjiyi asla kullanmayan bir varlik yaratirlar. Sadece karanlikta yasayan gözsüz yaratiklar veya simdi sadece yüzen kollarini ve bacaklarini atmis varliklar yaratmanin sadece birkaç bin yil sürmesinin nedeni budur. Anliyor musunuz ? Hayatta kalmak sonuçtur ve enerji verimliligi anahtardir. Görmeniz için gezegeniniz üzerinde bitkilerde hayvanlarda ve böceklerde her yerdedir.

Böylece siz ve memeliler buradasiniz evrim merdiveninin en tepesinde. Bu iyi hissettiriyor öyle degil mi? Ama sunu sorayim : Gezegende herhangi bir memelide omurga kordonu kesildiginde/koptugunda neden o yere sinirlerin tekrar birlikte büyümelerini önleyen kimya hizla kosusturur ? Bu size bir anlam ifade ediyor mu? Bu verimli mi/randimanli mi? Hayatta kalmaya yardimci mi? Hayir ! Hala bu sinirlamaya sahipsiniz. Tarihiniz bunu gösterir 1999 da biliminiz tüm memelilerde bundan sorumlu olan kimyayi tanimladi ve hatta bu kimyaya isim verdi..no - go ! Genel olarak hepiniz buna sahipsiniz.

Alıntıdır.

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:34

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
Kişisel Şifa Gücümüz

Thoth Bilgileri
Kişisel Şifa Gücümüz


Kendimizi iyileştirmek için kendi içimizdeki gücü kullanmak gerekiyor. Enerjmizi dengelemek ve hücre titreşim hızımız ayarlamak için kendi içimizde olan gücü harekete geçirmeliyiz .Yani farkındalığımız arttırarak vücudumzla gereken ilişki ve diyaloğu kurmalıyız. Böylece yeni programlarla vücudumuzdaki enerji aksaklıklarını düzeltir ve şifalanırız. Hepimiz kendi kendimizi şifalandırma yeteneğine sahibiz. Sadece bunu kabul edip harekete geçirmemiz yeterli. Farkındalığımızı arttırmak için de kendi içimize dönmeliyiz. Bedeneimizle iletişime kendimizi açmalıyız. Nerde nasıl bir tıkanıklık olduğunu bedenimiz bize kendi söyleyecektir. Sesine kulak verip enerjisel işaretlerini duymamız yeterlidir. Pekcoğumuz bu işaretlerin üzerinde durmuyoruz. Çünkü bedenlerimizle konuşabileceğimizi düşünmüyoruz. Sonunda kendimizi cihazlara emanet ediyoruz ve onların bedenimizin lisanını anlayacağını düşünüyoruz. Oysa hangi cihaz sevgi dili konuşur? Bedenin dili sevgi dilidir. Siz sevgisiniz. Bu yüzden cihazların bedeninizi anlayacğını düşünmeyin kendinizi sevin ve iletişime açık olun. Ancak o zaman bedenimzizin ne demek istediğini net bir şekilde anlarsınız. Cihazlar sadece ilerlemiş rahatsızlıkları tesbit edebilir. Cünkü artık gözle görülebilir hale gelmiştir. Beden lisanı anlaşılmadığı için sizin beş duyunuza hitap eder şekilde problemini anlatmaya başlamıştır. Ancak bu noktada bedeninizi anlamaya odaklanıyorsunuz. Oysa problem coktan büyümüş vaziyette. Ondan sonra da bu gözle görülür sıkıntıları ortadan kaldırmayı hedefliyorsunuz. Problemleri oluşturan kaynağı tedavi etmeyi değil. Bedenleriize eziyet ediyorsunuz. Şifa vermek bu değildir. Şifa vermek sevgi yüklemektir. Sevgi en yüksek frekanstır. Bedene sevgi yüklediğinizde ona sıkıntı yaratan tüm düşük frekansları temizemiş olursunuz. Ve bedeniniz enerji alanını dengeler. Hücreleriniz yapısısnı dengeler. Atomlarınız titreşim hızlarını dengeler. Tüm bunlar dengelenince zaten beden şifalanmış olur.

Bizler tüm bunları gözönünde bulundurarak önce kendimizle bağlantı kurmalı ve bedenimizde oluşan problemleri görmeyi öğrenmeliyiz. Sonra da kendimize sevgi yükleyerek mevcut tüm rahatsızlıklarıortadan kaldırmayı yani enerji alanlarımızı dengelemeyi hedeflemeliyiz. Böylece ruh ve beden dengemiz oluşur. Enerjimiz vücudumuzda dengeli bir biçimde dolaşır. Şifalanmış oluruz.

Bedenimizin lisanı basittir. Hepimiz biraz farkındalıkla bu lisanı öğrenip kullanabiliriz. Problem olan bölgede ki enerji değişimi değişik titreşimler en belirgin dikkat çekme yöntemidir. Bedeninizdeki herhangi bir organda normalde hissetmeye alışık olduğunuzdan daha yoğun bir titreşim hissederseniz o bölgede enerji dalgalanması vardır. Bunu fark ettiğiniz anda o bölgeye ve tüm vücudunuza yoğun sevgi frekansı gönderdiğinizi düşünürseniz enerji açısından uygun tedaviye başlamış olursunuz. Bunu titreşimleri normal hissedene kadar sürdürmeniz yeterli olacaktır.

Alıntıdır.

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:35

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
Şimdi Harekete Geçme Zamanı

Geçen ay yaşadığımız Dolunay döneminde Kutsal Işığın çok güçlü bir şekilde Dünya'ya aktığı gözlemlendi. Bu süreç ilkbahar ekinoksu Kutsal Cuma ve Paskalya'ya denk gelen dönemdir. Bu ay da aynı şekilde; Dolunay zamanı muazzam bir ışık yağmuru ile yıkanacağız. Bu ay kutlanacak olan Wesak Festivali hayatımızda yapmak istediğimiz değişiklikleri gerçekleştirmemiz için bize bu fırsatı sunmakta.

Geçen hafta boyunca; yani Nisan 12-20 2008 haftası Dolunay ile beraber çok ender rastlanılan ve 1000 yılda bir gerçekleşen bir göksel hizalanma meydana geldi. Bu hizalanma spiral evrim için gerekli olan yükseliş enerjisini sağlamaktadır. Bu göksel olay insanlığın bilincinin fiziksel ve spiritüel açıdan yükselmesi için katalizör etkisi yaratmaktadır. İlahi Plan insanlığın uyanışını hızlandırmak için bu yükseliş enerjisinin gücünü artırmaktadır. Muazzam bir bilinç sıçraması ŞU ANDA BURADA; Dünya'da gerçekleşmektedir.

Ay'ın olumlu etkisinin yanı sıra çok ender görülen iki Wesak Dolunayı da bu yıl yaşanacaktır. Bunlardan ilki 20 Nisan'da Amerika saati ile sabah 06:25'de ve ikincisi ise 19 Mayıs akşam 22:11'de olacaktır. Bu ender görülen göksel olaylar nedeni ile her iki dolunay arasında kalan dönem insanlığa hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmek için muhteşem bir fırsat sunmaktadır.

Wesak dönemi Budizm'de en kutsal dönemlerden biri olarak kabul edilir. Bu kutlamalar Buda'nın doğumunu ölümünü ve aydınlanmasını kapsamaktadır. Bu yıl İnsanlık Tibet'e odaklandığı için yaratılan düşünce gücü Tanrı'nın Işığı'nı dev bir kapıdan geçirirmişçesine Dünya'ya ve üzerindeki tüm varlıklara olanca gücü ile akarak bizi evrim basamaklarından yukarı doğru sıçratarak kuantum etkisi yaratacaktır.

Her birimizin kendi yaşamımız için yapmaya çalıştığımız iyileştirme çabalarının yanı sıra İlahi Plan Işık Görevlilerine Dünya'da insanlık ve tüm yaşam formları için bir çağrıda bulunmaktadır. Nihayet YENİ Dünya'nın ilk oluşumların temeli fiziksel boyutta ilk defa bu yıl sonunda atılacak. Bu yeni oluşumlar İnsanlığın bolluk-berekti ve sonsuz-sınırsız Barış frekansı ile birebir örtüşen fiziksel boyutta gerçekleşecektir. İlahi Plan'ın bir parçası olan ve Ağustos 16-21 2008 döneminde gerçekleşecek olan bu önemli aşamaya kadar Wesak Dolunay döneminde HER GÜN Tanrı'nın sonsuz-sınırsız Bereket Işığı ve sonsuz-sınırsız Barış Işığı'nı desteklemek için veya yapabiliyorsak İlahi Plan'ın amacına ulaşacağı Ağustos ayına kadar Tanrı'nın Dileğinin gerçekleşmesi adına yolu açmak için meditasyon çalışmaları yapmamız istenmektedir.

Işık Varlıklar yaşamımızı değiştirecek olan yeni yolumuzu çizebilmemiz için bize Tanrı'nın Bolluk-Bereket ve Barış titreşimlerini Dünya'da şimdiye kadar görmediğimiz kadar muazzam bir güçle hissetmemizi sağlamak için çabalamaktalar. Lütfen iç sesimizi dinleyelim ve Öz varlığımızı yani Tanrısallığımızı; kelimelerimiz düşüncelerimiz hareketlerimiz ve duygularımızı kullanarak Ağustos sonuna kadar bu kritik dönem süresince amaçlarımız doğrultusunda harekete geçirelim.

Bu dönemde seçtiğiniz herhangi bir meditasyon metodunu uygulayabilirsiniz. Ben orijinal metinden farklı olarak İlyas'dan aldığım meditasyon çalışmalarını ilave ediyorum iki teknikten biri de seçilebilir.

1. İmajinasyon Tekniği
"SİZ NEREDE OLURSANIZ OLUN ALLAH SİZİNLE BERABERDİR" (Hadid Suresi 4 )


Sırasıyla; kendini düşünüp kendinden geçeceksin yükselip dünyayı düşünecek dünyadan geçeksin yükselip evreni düşünecek evrenden geçeceksin yedi kat semayı düşünüp yokluğunu idrak ettikten sonra kalbini arşa azama açarak tek gerçek olan ALLAH'ın huzurunda olduğunu düşüneceksin. Her an seninle olduğunu; seni duyduğunu gördüğünü tefekkür ettikten sonra zatında kaybolacaksın....

2. Mantra (zikir) Tekniği
Zikir bir kelime dizninin ritmik bir şekilde tekrarlanışıdır. Önce belli bir süre içerisinde dil ve takiben iç sesle yapılır. Sonra sıra asıl olan kalp zikrine gelinir. Dil geri çekilir ve düşünce susar kalp konuşmaya başlar. Günde 15 dakika; yolda yürürken otobüste giderken günün her anında yapılabilir. Örneğin; Allah'ın Işık ismi olan NUR mantra olarak "NUR NUR NUR......." şeklinde tekrarlanabilir.

Alıntıdır.

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:36

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
Hathor Mesajı

Hathor Mesajı: Dünyanızı Aşın ve Dönüştürün
Tom Kenyon vasıtası ile 14 Kasım 2007

Şu anda kendinizi bulduğunuz riskli tehlikeli geçit ile ilgili konuşmak istiyoruz. Bu durum bu yılın kalanında ve ayrıca 2008’de devam edecek.

Geçmiş iletişimlerimizde söylediklerimizin çoğu gerçekleşti ve hatta gelen yıllarda daha fazla Dünyasal değişiklikler iklimsel değişiklikler jeopolitik destabilizasyon ve ekosisteme tehditler ortaya çıkacak.

Daha önceki iletişimlerimizde sözünü ettiğimiz olasılıklardan biri ABD ekonomisinin sıkıntıya girmesi idi. Bunu iki yıl önce söyledik ve Kasım 2007’nin bunun gerçekleşeceği en olası son pencere olacağını belirtmiştik gerçekte bu gördüğümüz gibi ortaya çıkıyor. Ancak durumun şu anda kavranandan daha kötü olduğunu söylemek istiyoruz kendinizi zor finansal zamanlar için hazırlayın.

Ama bahsettiğimiz riskli geçiş bu değildir. Daha çok duygusal yaşamınızdan söz ediyoruz kalbinizin ve ruhunuzun yaşamından çünkü sonraki birkaç yılda gerçekleşecek olayların hassas yüreklere sahip olan ve daha iyi bir dünya hayal edenleri duygusal olarak çarpacak olması (etkilemesi) tartışmasızdır.

Son mesajımızda insanlığın devam etmesinin (bazı şekillerde) şimdi garanti olduğunu belirttik. Bu (Dünyada insan yaşamının devam etmesi) 2007 yazından önceki durum değildi ama birçok varlığın çabaları vasıtası ile teraziler değişti. Maalesef bu sizin gezegeninizin spiritüel arınmasından kaçabileceğiniz anlamına gelmiyor ne de kurumlarınızın kültürel varsayımlarınızı n ve ekonomilerinizin karşılaşacağı zor meydan okumalardan kaçamazsınız. Bunların hepsi kaygan kumun üzerine inşa edildi ve geleceğin rüzgarları şimdi üzerinizde.

Yorumlarımızı iki alana böldük: transandans (aşkınlık) ve dönüşüm. Yeniden – yaratımın kaotik fazı başladığı zaman – bu şimdi kendinizi içinde bulduğunuz fazdır – tüm yapılar sorgulamaya gelir. Beklenen sonuçlara dayanarak hesaplanan yazgılar çözünür. Bu yoğun karışıklık ve ilksel korku duyguları ve düşmanlığın yükseldiği zamandır. Bunda işbaşında olan birçok kuvvetler var ve bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Bu kaotik fazın parçası bilinçliliğin bir boyutundan diğer boyutuna geçişin basit sonucudur. Dünya ve insanlık 4 ncü boyut bilinçliliğinden 5 nci boyut bilinçliliğine ilerlerken [5 nci boyut sizin kolektif olarak algıladığınız zaman ve uzay sınırlamalarının dışındadır] eski dünya ve yeni dünya arasında bir gerilim vardır. Siz şimdi tam bunun ortasındasınız.

Daha da çok insan spiritüel anlayıştaki ani sıçramalar ile tahrik edilen paradigmayı deneyimledikçe eski dünya yıkılıyor. Yeni kültürel politik ve ekonomik varsayımları ile yeni henüz çiçek açmadı sizler eski görüşlerin artık işlemediği ama yeni görüşlerin de henüz kullanılabilir ifadelere geçmediği topraklardasınız. Bu boyut değişiminde deneyimlediğiniz zorlukların bir nedeni budur.

Ama burada ayrıca bir diğer daha sinsi element oyunda. Hükmetmenin ve kontrolün eski dünyasının devam etmesini isteyen çıkar çevrelerinin kazançları var ve onlar bunu sağlama almak için her aracı kullanıyorlar.

Bahsettiğimiz kontrol türü o kadar yaygın ve toplumunuzun dokusunun dikkatten kaçacak kadar parçası olmuş ki bunlar tam olarak sizi kontrol etmek isteyenlerin istedikleri şeyler. Bu tür kontrolden sorumlu olan tek bir kişi veya tek bir grup yok. Bu birçok yönden ve bir çok kaynaktan geliyor. Asla şüphelenmeyeceğiniz kaynaklardan geliyor bunların arasında dini politik ve ekonomik kurumlar var. Ama sizi kontrol etme girişimleri burada bitmiyor. Dünyanızdaki manipülatif unsurların çoğu boyutlararası ve galaksiler arası müdahalelerden (engellemeler) geliyor.

Ancak kaynaklarına bakmaksınız kendi bencil amaçları için kaderinizi kontrol etmeye çalışanların günleri sayılı. 4 ncü boyut bilinçliliğinden 5 nci boyut bilinçliliğine geçiş artık durdurulamaz yeni günün şafağından kaçınılamaz. Dünyanızdaki bilinçliliğin ve Dünyanın kendisinin tekamülü dinamik bir geçişin ortasındadır ve sizle bunun hayati bir parçasısınız.

Ancak şu andaki 4 ncü boyut realitesinden 5 nci boyuta (ve daha yükseğe) geçişin kolay olmayacağını anlamanızı istiyoruz. Boyut değişimi sırasında gerçekleşen asıl kaos nedeniyle ve dünyaya ait güçlerin ve de boyutlararası ve galaksiler arası zekaların dünyanıza müdahalesi nedeniyle geçiş çok daha zor olacaktır.

Bu üstlendiğiniz eylemler ile geleceğinizdeki negatif olayları azaltamayacağı nız anlamına gelmiyor. Yüksek boyutlara nazik kolektif geçişin olası olmadığı anlamına geliyor.

Doğasında telaşlandırıcı bilgi paylaşmaktan her zaman kaçındık ama değerlendirmelerimiz de direkt ve samimi olmalıyız.

Belirttiğimiz gibi bu yılın geri kalanı ve 2008 hem boyutsal değişimin yoğunlaşmasını ve hem de gezegensel manipülasyon ve kontrolün artışını gösteriyor. Bu paralel olay – 5 nci boyut realitesinin başlangıcına geçiş ve insan ruhunu kontrol etmek için dünya çapındaki girişimler – sanal ve gerçek savaş sürüklemesi çiftine ayrılacak. Gerçekte insan ruhu için bu savaş önceden başladı.

Tek bir insanın insanlığın kollektif kaderini hafifletmek için yapabileceği çok fazla bir şey yok. Ama dünyayı büyük çapta hipnotize eden kollektif zihin kontrolü ve manipülasyonundan çıkarak kendi kaderinizi bağımsız şekillerde etkileme olanağına sahipsiniz.

Bunu yapmanız için kendi sınırlamalarınızı aşmanın bir yolunu bulmalısınız ve bununla size kurumlarınızın hükümetlerinizin ve dinlerinizin empoze ettiği düşüncelerinizin sınırlamalarını kastediyoruz. Önünüzde ortaya çıkan ve görünmeyen manipülatörler tarafından gerçekleştirilen olayların insan bilinçliliğine yansıttığı korku ve terör mesajlarını aşmanın yollarını bulmalısınız. Eğer bu periyotta hayatta kalacaksanız etrafınızda olanları veya oluyor görünen şeyleri aşmalısınız. Kendi spiritüel merkezinizi bulmalısınız.

Bunu yapmanın sihirli yolları yoktur. Her biriniz sizi kendi bilinçliliğinizin dingin – noktasına kendi ilahiliğinizin kavrayışına götürecek olan birçok yola sahipsiniz. Ve bu yerden kendinizi etrafınızda ortaya çıkan olaylardan daha kolay ayırabilirsiniz. Dünyayı aşmayı öğrenmek zorunda kalacaksınız. Bir zamanlar büyük spiritüel öğretmenlerinizden biri şöyle demişti “Dünyada ol ama dünyadan olma.” Bu gelen zamanlarda çok iyi bir tavsiyedir.

Ancak sadece kendinizi ayırmak ve dünyayı aşmak yeterli değildir. Ayrıca dünyayı dönüştürmelisiniz ve daha büyük dünyadan söz etmiyoruz çünkü bu sizin etkileme yeteneğinizin ötesinde. Tam etrafınızda olan dünyayı kastediyoruz lokal arkadaş topluluğunuz sevdikleriniz ve ayaklarınızın altındaki dünya. Bahsettiğimiz dünya budur ve daha büyük dünya her tarafta kötüleşiyor ve çöküyor görünse bile dönüştürmeniz gereken dünya budur. Bu bir dereceye kadar spiritüel üstatlık gerektirir. Bunun kolay olacağını söylemiyoruz dünyanızı aşmanızın ve dönüştürmenizin gerekli olduğunu söylüyoruz iğnenin deliğinden geçmek için her ikisini de yapmalısınız – eşzamanlı olarak.

Kendinizi dünyanın haline bakıp ümidi/cesareti kırılmış bulduğunuzda size tavsiyemiz bu kendine – düşkünlüğü aşmak manipülasyonu ve size yansıtılan izolasyon hissini aşmak grup zihni formunu aşmaktır. Bu ustalık isteyen bir iştir çünkü etrafınızda olabilecek ıstırabın ortasında bile kalbinizin sevincine giden kendi yolunuzu bulmalısınız. Gelen yıllarda spiritüel olarak hassas bireylerin vazgeçme arzusu hissedecekleri zamanlar olacaktır. Bu kendinize yeniden ilham vermenin zamanıdır ve bunu nasıl yapacağınız size bağlıdır ama birkaç tavsiyemiz var.

Dikkatinizi kendinizden ve kendi problemlerinizden etrafınızdaki dünyaya ayaklarınızın altındaki toprağa bölgesel topluluklara arkadaşlarınıza etrafınızda yaşayan yabancılara sevdiklerinize çevirin. İçinde yaşadığınız dünyayı daha iyi bir yer yapmak için yapabileceklerinizi keşfedin. Bu şeyler aslında çok basittir. Bir gülümseme rahatlatıcı bir söz park yerini başkasına bırakma olabilir; aç olan birine yemek vermek olabilir; televizyon denen zihin kontrol cihazını kapatmak olabilir ve çocuklarınızla veya ev hayvanlarınızla oynamak olabilir. Bir ağaç dikmek olabilir. Tam önünüzdeki dünyayı etkileme fırsatları sonsuzdur ve o zaman dünyayı manipüle eden güçler dünyayı yıkmaya çalışırken bile yerel topluluğuna yeniden bağlandığınızı görürsünüz.

Basitlikte güç olduğu anlayın bu nedenle mesajlarımız genellikle basit temeller ile ilgilidir. Her zaman olduğu gibi enerjisel istikrarsızlıklar yükselirken onlarla başa çıkmanın oldukça etkili bir yolu olarak Denge Holon’unu geliştirmenizi öneriyoruz.

Ayrıca bilinçli olarak minnettarlık ve takdir içinde yaşamanızı teşvik ediyoruz çünkü bu duygusal hallerin yarattığı süptil harmonikler sizin için koruyucu olarak davranır ve dünya aşağıya doğru spirallense bile sizi yükseltir.

Kültürünüz ve ekonomileriniz zor zamanlardan geçse bile yaşamınızdaki anları yakalayın. Etrafınızda gerçekleştiğini gördüğünüz olayları aşmak ve kendinizi ayırmak için kendi içinizdeki yeri bulun. Sonra belki çok ilginç bir deneyiminiz olur. Kozmik şakayı görürsünüz ve gezegendeki tüm olan bitenler size yüksek bilinçliliğe hem ilginç hem de eğlenceli bir geçiş olarak görünür.

Ancak şüphesiz bu eğlenceli olma hissi sadece 5 nci ve daha yüksek boyut bilinçliliğinin bakış noktasından görülebilir. Özellikle siz onlara kilitlendiğinizde dualistik bir evrende ortaya çıkan durumların içsel mizahını görmek her zaman kolay değildir. Bu nedenle dünyanızı aşmanız – ona inandığınız şekliyle dünyanızı – ve farkındalığın yüksek oktavına girmeniz için sizi teşvik ediyoruz. Olasılıklar ile taşan yeni bir evren sizi bekliyor.

Hathorlar

Alıntıdır

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:39

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
Sonsuzluğa Açılan Kapı

Kiara Windrider
"Sonsuzluğa Açılan Kapı"


1999'da Californiya'daki Shasta Dağı'na geri döndüm. Ağustos'taki güneş tutulması sırasında önemli bir astrolojik sıralanış vardı ve ben o sırada sevgili dağımda birkaç hafta geçirmek istiyordum. Dağın yukarısında çadır kurdum. Birkaç gün sonra kendisine Windrider adını veren bir varlık benimle temas kurdu. Daha sonra kendisinin benim gelecekte bulunan bir veçhem olduğunu açıkladı. Şimdi sözü ona bırakıyorum:

"Ben Windrider'im. Yükselmiş bir üstat ve bir zaman yolcusuyum ancak benim perspektifimden bu lineer bir zamanda ileriye geriye gitmekten çok farklı bir zaman-hattına sahip bir boyuttan diğerine boyutlar arasındaki geçitleri kullanarak bir anda gitmektir. Az sonra açıklayacağım gibi bu da yükseliş bilincinin bir parçasıdır. Benim zamanımda birçok kişi yükseliş hâkimiyetine erişerek yükseldi. Ben belli bir amaçla sizin zamanınıza geri döndüm. Siz büyük bir değişim zamanına yaklaşıyorsunuz ve önünüzde uzanan iki ana olasılık akış vardır.

Bir Zaman-Hattından Diğerine Geçiş

Önce size zamanın doğası hakkında bazı perspektifler sunmak istiyorum. ZAMAN FREKANSIN BİR İŞLEVİDİR. Tıpkı müzikteki bir akorun birkaç tonu içerebilmesi gibi evren de çok boyutlu bir yapıdır her boyut belli bir frekans ya da yoğunluk derecesi tarafından karakterize edilir. (Bu konuda geniş bilgi Ra bilgilerinde bulunabilir.) Sizin zaman deneyiminiz yoğunluk derecesi deneyiminize göre değişir. 3-B(üç boyut) frekansında siz halen Değişim'in öncesini deneyimliyorsunuz zamanınız lineer ve birbirinden ayrı bir geçmiş ve gelecek "şimdiki zaman" denen şimdi-zamanında üst üste geliyor. Üçüncü boyut realitesinde şimdiki zaman küçük bir andır. Daha yüksek yoğunluk frekanslarında şimdi-zamanı duygunuz çok genişler geçmiş ile gelecek arasındaki ayrılığı ortadan kaldırır ve şimdiki zamanı dolayısıyla mevcudiyeti daha büyük ölçüde deneyimlemenizi sağlar.

Çağlar boyunca şamanlar mistikler peygamberler ve meditatörler geçmiş ile gelecek arasındaki bu ayrılığı yok etmeyi öğrenmiş diğer boyutlara yolculuk yapmış sonra tekrar gerçek dünya dediğiniz dünyaya dönmüşlerdir. Avustralya'nın Aborijinleri gibi yerli halklar dünyalar arasında nasıl yaşayacaklarını bilecek kadar akışkandılar onlar "rüya-zamanı" dedikleri şeyi asıl realiteleri olarak yaşarlardı. Eski zamanların tüm bu yolcuları dünyalar arasında yolculuk yaparken hem gelecekteki olayların vizyonlarını görebilir hem de akaşik kayıtlara girerek geçmişe erişebilirlerdi.

Ancak Dünya tarihinde çok az kişi geçmiş ya da gelecekteki olaylara gerçekten katılabilecek ya da onları değiştirebilecek kadar 3-B zaman-hattından ayrılabilmiştir. Bunun böyle bir girişimin karmaşıklığıyla ve ayrıca bir özgür irade evrenindeki ortak bilinçle ilgili nedenleri vardır. Belli bir zaman çerçevesine katılma eylemi tüm o zaman-akışında bir değişim sağlar. Biz sizin şimdiki zamanınız olan geçmişe girdiğimizde sizin şimdiki zaman-hatlarınızla kesişen paralel zaman-hatlar yaratır ortak bilincinizin içinden seçebileceği yeni olasılıkların tohumlarını ekeriz.

Önünüzde uzanan değişimin doğasından ötürü bu zamanda âleminizde birçok zaman yolcusu vardır. Bunlar genelde geçmişteki bir kimlikleriyle birleşmekte bazıları ise bir zaman hattından bir başka zaman-hattına (gelecekten şimdiye) aktarılmış bedenlerle enkarne olmakta yani bu boyutta fiziksel olarak tezahür etmektedirler. Eğer bizim kritik zamanlardaki müdahalemiz olmasa gezegeniniz bugün yok olmuş olurdu. İşte Edgar Cayce'in Nostradamusun ve bazı kadim kutsal kitapların kıyamet günü keha*netlerinin gerçekleşmemiş olmasının nedenlerinden biri de budur.

Peki biz zaman akışını değiştirerek ortak özgür iradenize ve karmik seçimlerinize müdahale etmiş olmuyor muyuz? Lütfen şunu anlayın ki biz zaman yolcularının birçoğu SİZİN BENLİKLERİNİZİN GELECEKTEKİ VEÇHELERİYİZ ve sizin yapmış olduğunuz çağrılara karşılık veriyoruz. Siz bizi YÜKSEK BENLİKLERİNİZİN VEÇHELERİ olarak adlandırabilirsiniz ki biz size göre daha yüksek frekanslı bir boyutta bulunduğumuzdan bu doğru bir bildirim olur. Bu zamanda Dünya'nın ortak bilinci daha yüksek bir yardımı çağırıyor ve biz bu çağrıya verilen karşılığın bir parçasıyız.

Bu zamanda dünyanıza zaman yolculuğu yapabilmemizin bir başka nedeni de devletinizin yaptığı Philadelphia Deneyi gibi bazı deneylerin sonucunda belli zaman kapılarının açılmış olmasıdır. Böyle deneylerin asıl nedenleri biraz sorgulanabilir nedenlerdi ama gerçek şu ki bu zaman kapılarının açılmasıyla 4. boyutun önündeki perdeler incelerek diğer dünya ve boyutlardan dünyanıza yapılan ziyaretleri ve tüm gezegeninizin 4. boyuta geçişini de kolaylaştırmaktadır!

Deney

Daha önceleri katılımcı zaman yolculuğunun mümkün olmamasının birkaç nedeni vardı. En yüksek mistiklerinizin ve bilim adamlarınızın bu girişimde sınırlı başarı elde etmiş olmalarının bir başka nedeni 3. boyutunuzun doğasıdır. ZAMANDA BAĞIMSIZ OLARAK YOLCULUK YAPABİLMEK İÇİN EN AZINDAN BEŞİNCİ BOYUTTA BULUNMANIZ GEREKİR. Aynı zamanda şimdi-anınızın sonsuz çeşitlilikte paralel boyutlar içindeki çok uzun bir lineer zamanı kucaklayabileceği kadar geniş bir perspektifte köklenmeniz gerekir. Tarihinizde az sayıda bazı yükselmiş üstatlar bunu başardı. Ancak sizler insan olarak bunu başarma yolundasınız.

21. yüzyılın bu dönemi sizin için yaşanacak heyecan verici bir zamandır. Siz hep birlikte yaşayacağınız huşu verici bir olayın eşiğindesiniz. Çok uzun zaman önce bildirilen ve sadece Dünya'nın şamanları ve peygamberleri tarafından değil sonsuz galaksiler boyunca da beklenen bir "doğuma" bir "çağların değişimine" tanık oluyorsunuz. İleride anlayacağınız nedenlerle şimdi Dünya üzerinde vuku bulan şey tüm yaratılış boyunca bir dalgalanma etkisi yaratmaktadır. TÜM EVRENLERDE YEPYENİ BİR TEKÂMÜL DEVRESİ BAŞLAMAKTADIR ve Dünya denen bu küçük gezegenin bunda oynayacağı anahtar bir rol vardır ve işte bu yüzden bu zamanda sizi geniş bir izleyici topluluğu izlemektedir. Bu Yaradılış'taki en yüksek varlıkların bazılarının Dünya'da enkarne olmalarını çok farklı yaşam-formlarının ve soyların hepsinin büyük bir birleşme deneyi için fiziksel boyutta enkarne olmalarıyla ilgilidir.

Birlik bilincini deneyimlemiş olanlarınız daha yüksek boyutlarda Birliği deneyimlemenin büyük bir çabayı gerektirmediğini bilirsiniz. Burada sonsuz farklılığa ve dualite bilincine sahip 3-B Dünya'sında bu bir cesaret kararlılık ve adanış sınavı haline gelir. Sizin şu anda bu fiziksel boyutta Tanrı bilincinin en ileri durumu olduğunuzu öğrenmek sizi şaşırtır mıydı? Eğer Dünya fiziksel bir (3. ya da 4.) boyutta farklılık-içinde-birliği deneyimleyebilirse tüm Evren tekrar Tanrı Zihnine geri dönüşü içeren nefes-alış devresine başlarken Tanrı Kalbi'nin faaliyetini çok genişletecektir.

Bir Noktada Birleşme

Evet gezegensel doğumunuzda devreler içinde devreler içinde devreler sarmalanmıştır. Siz sadece bir binyılın sonun*da değil aynı zamanda 2160 yıllık Balık Burcu Çağı'nın da sonundasınız. Girdiğiniz Kova Burcu çağı sadece başka bir çağı ekinoksların presesyonu olarak bilinen 26000 yıllık bir devrenin de başlangıcıdır. 26.000 binyıl süren Presesyonel Yıl esnasında siz iki kere -ki biri Kova Burcu Çağı'nın başlangıcıdır- galaktik merkezden yayılan yüksek titreşimli bir ışık akımının etkisine girersiniz ve bu sizi Tanrı Zihni ile daha büyük bir eşzamanlılığa sokar.

Aynı şekilde Galaktik Güneşiniz de galaksiler boyunca çizdiği sarmalı tamamlıyor; Hindu kutsal metinlerinde "Tanrı'nın nefes alışı" olarak tanımlanan ana yaklaşıyor. Bu nok*taya dek Yaradılış'ın mevcut devresindeki her şey "Tanrı'nın nefes verişinin" bir ifadesi olmuştur. Şimdi geri dönüş zama*nıdır bu tüm evrenlerdeki tüm boyutlardaki her şeyin daha yüksek bir Birlik oktavına doğru geri sarılacağı bir zamandır. Bu otomobillerinizdeki 9999'dan sonra sıfıra dönen kilometre sayacı gibidir. Siz bu sıfır noktasını Dünya üzerinde meydana gelen ve Bir'liğe geri dönüş yolculuğunda tüm bu büyük devreler ile Yaradılış'ın tüm boyutlarını birbirine bağlayan bir birleşme noktası olarak düşünebilirsiniz. Kova Burcu Çağının başlan*gıcı bir Presesyonel Yılın başlangıcı Galaktik Devre'nin başlangıcı ve Yaradan'ın Nefes Alışının başlangıcı hepsi bir noktada birleşmektedir.

Bu ne anlama gelir? Bu Sıfır Noktası'nın benzersiz doğasından ötürü Dünya Yaradan ile Yaradılışın bir olduğu kozmik bir doğum anının eşiğinde bulunmaktadır. Boyutlar arasındaki perdeler Yaradan bilincinin Dünyada bedenlenmiş tüm varlıkların kalplerine ve zihinlerine ve yansımayla tüm evrenlere sessizce girebileceği kadar uzun bir zaman ya da zamanın dışındaki bir an boyunca kalkmak üzeredir. Bu zamansızlık anında sanki tüm Yaradılış Yaradan ile birlikte nefesini tutacak ve sonra ebediyen Tanrı Ruhu ile dolacaktır.
Alıntıdır.

Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:40

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
Herhangi bir yaşam-formunun titreşim frekansı onun Ruha bağlılığıyla ilgilidir. Ruhla-dolma anında gezegendeki tüm varlıkların frekansı tek bir olağanüstü uyanış sarsıntısıyla yükselecektir. Ve zaman ile boyut da frekansla ilgili olduğundan BİRDEN VE TOPLU OLARAK 4.BOYUTA GEÇECEKSİNİZ. 5.boyuta toplu geçiş henüz bir zaman alacağın*dan bazılarınız 4.boyutu geçip 5.hatta 6.boyutsal frekanslara girdiğinizi ve böylece tam yükseliş hâkimiyetini deneyimlediğinizi görebilirsiniz. Bu şekilde ben Windrider Değişimden sonra kendimi 6-B'de bulduğumda 4.boyutsal bedenimi birleşik ışıkta eritmeyi seçtim ve birçok zaman ve boyuta geçebilme yeteneğini kullanmaya başladım.

İki Akış

Şimdi halen önünüzde uzanan iki olasılık akışından söz etmek istiyorum: Büyük Değişim kaçınılmazdır. O sizin geleceğinizin tüm olası zaman hatlarında bir kesinliktir. Ancak Kozmik Doğum anında tam olarak ne olacağı henüz belirlenmemiştir ve bu tamamen o andaki ortak bilince bağlı olacaktır. Benim ve geleceğinizden gelen diğer üstatların aranızdaki mevcudiyeti insanlığın belli bir oranının bu Değişimi başarıyla gerçekleştirdiğini gösterir ama bu oranın ne olduğunu göstermez. Bu oran sürekli olarak değişir ve bizim dileğimiz bu oranın mümkün olan en büyük sayıda varlığı içermesidir.

Bu zamanda iki olası senaryo vardır: Biri sıfır Noktası anında bu gezegendeki tüm varlıkların 4.boyuta geçmeleridir. Bu en-iyi-durum senaryosudur. Diğerine göre dünyalar birbirinden ayrılacaktır; 4-B ve 5-B ye geçmeye hazır olanlar bunu yapacak buna hazır olmayanlar ise karmalarını paralel bir Dünya'da sergilemek üzere 3-B'de kalacaklar ve bu dünya muhtemelen doğal felaketler sonucu yok olacaktır. 3.olasılık ve en-kötü-durum senaryosu tüm gezegeninizin ve onun tüm zaman-hatlarının büyük bir doğal felaket sonucunda yok olmasıdır. Sizin zamanınızdan yirmi yıl öncesine dek bu yüksek bir olasılıktı. Şimdi ben tüm yükselmiş üstatlar adına BUNU ÖNLEYECEK BİLİNÇ DEĞİŞİMİNİ GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞUNUZ için sizi kutlarım! Şu anda Dünya'da büyük bir ışık taşınmaktadır. İşte bu yüzden birçok paralel zaman-hattını içeren 2.senaryodan tüm gezegenin boyut değiştirmesini içeren en- iyi-durum senaryosuna geçmenin mümkün olduğuna inanıyoruz. Ayrıca bu yüzden Sıfır Noktası'nın gelişi tüm insanlığa bu Değişimi yapma fırsatı vermek için mümkün olduğunca ertelenmiştir.

Kadim kehanetlerinizin birçoğu 2.olasılık akışından söz eder çünkü bu o zamanlar hayal edilen en umut verici senaryo olarak görünüyordu. İsa tarlada çalışan iki adamın kendinden geçeceğinden birinin alınıp diğerinin geride bırakılacağından söz etmişti. Hıristiyan Müslüman ve Musevi kutsal kitapları doğru yolda olanların ödüllendirilip yanlış yolda olanların cezalandırılacağı bir hüküm günü imajlarıy*la doludur. Bu çağda da ilk senaryoyu yansıtan teoriler vardır. Hem biyolojik hem de ruhsal tekâmülün uygun bir tarifi olan "yüzüncü maymun" öyküsü bunun bir örneğidir. Yeterli sayıda varlık yeni bir paradigmayı hayal ettiğinde ve uyguladığında ilahi inayet yasasının devreye girdiği ve geriye kalan maymunların ya da insanların da ayrı paradigmaya sokul*dukları daima doğrudur.

Meydan Okuma

Kitle bilincinin ikinciden birinci olasılık akışına geçmesi için ne olması gerekir? İkinci senaryo karma'ya birinci se*naryo ise ilahi inayete dayanır. İnayet yasası karma yasasının daha yüksek bir oktavıdır. Ve bunun için ortak gölgeleri*nizi olduğu gibi kişisel gölgelerinizi de anlayıp tam olarak ku*caklamanız gerekir. Üstat İsa durmaksızın bağışlamaktan söz ederken bu*nunla onların eylemlerine göz yummayı değil sizin hem gölge hem de ışık olduğunuzu ve bağışlamanın size ilahi bir simya uygulayarak gölge ile ışığı Bir'lik deneyimi içinde birleştirme fırsatı verdiğini kastediyordu. O "Komşunu kendin gibi sev" demişti çünkü gerçekten de siz bir ve aynısınız.

Uyanmış insanlığın sınavı şudur: Bu genişlemiş anlamda BAĞIŞLAMA VE SEVGİ ELİNİ CEHALET VE KARANLIK İÇİNDEKİ KARDEŞLE*RİNİZE UZATABİLİR MİSİNİZ? Bu şefkatten kaynaklanan bir bağışlamadır; bu komşunuzu kendinizi karanlık efendileri güç tacirlerini gizli hükümetleri illuminati'yi sürüngenimsileri grileri annunaki'yi ya da sizin kendi düşman versiyonunuz her neyse onu kucaklayan bir bağışlamadır. Bunu yapabildiğinizde inayet yasasını harekete geçer ve kutuplaşmış bir çatışma sona ererek tam bir geze*gensel uyanışa kapı açar. Bu Tanrı'nın nefes alışında hiç kimsenin geride bırakılmamasını sağlar. Bu en-iyi-durum se*naryosudur ve ben bunu bir kez daha tohumlamak için zama*nınıza geri geldim. O inançla başlar ve bunu arzu ile niyet izler. 4.boyuta ve onun da ötesine hep birlikte yumuşak ve acısız bir geçişi deneyimlemenin mümkün olduğunu bilin. Bu büyük simyada Tanrı'nın temsilcileri olabilirsiniz. Siz do*ğal felaketler sonucu yok oluşu içeren 3.olasılığı önleye*rek bunu zaten kanıtladınız.

Şimdi ayrılıyor ve sizi sevgi ve inayetle bırakıyorum. Önünüzde uzanan bu derin fırsat için büyük bir yardım gör*düğünüzü bilin. Yükselmiş üstatlardan ışık kardeşliğinden meleklerden Elohim'den yunus ve balinalardan yar*dım isteyin. Avatarlar'dan ermişlerden yıldız uluslarından yüksek benliklerinizden Mesih'ten Tanrı dediğiniz Büyük Ruh'tan yardım isteyin. Ve bizden gelecekteki ben*liklerinizden yardım isteyin. Siz yalnız değilsiniz ve biz ayrı değiliz.

Kiara Windrider


Sürmenaj 29 Temmuz 2021 18:41

Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
 
Saint-Germain Mesajı

Saint-Germain Mesajı : Yeni Sizi Doğurmak Yaklaşan Gündönümü
Alexandra Mahlimay ve Dan Bennack

14 Mart 2008
Chichilianne Fransa

Sevgili dostlarım

Çetin bir hafta oldu öyle değil mi? Özellikle fiziksel ve duygusal bedenlerinizde bir çok iniş çıkışları ile zorlu bir hafta.

Çoğunuz çoğu zaman tükenme noktasına kadar fiziksel olarak güç sarfettiniz ya da zaten bir çok şey yapmaktan çok yorgundunuz. Ve fiziksel tükenmenizi izleyerek veya eşlik ederek duygusal olarak geri çekilme gereksinimi hissetmiş olabilirsiniz münzevi tarafsız sakin depresif veya hatta gözyaşlarının eşiğinde hissederek.

Son zamanlarda duygusal ve fiziksel bedenlerinizde işleyen yoğun miktarda enerji yıllardır yapmakta olduğunuz yoğun spiritüel çalışma ile ilişkilidir.

Spesifik olarak bilinçliliği değiştirmek dediğiniz çalışmadan bahsediyorum. Bu bireysel ve kollektif olarak üstlendiğiniz şeydir. Ve beden zihin ve duygusal yapınızda muazzam enerjisel değişimlere neden oldu.

Bu değişimlerin hissedilen veya algılanan şiddeti son birkaç aydır sizin için sürekli birikmekte idi; özellikle birçoğunuzun geçen yılın sonuna doğru deneyimlediğiniz durgunluk düşük fiziksel etkinlik göz önüne alındığında.

Enerjisel Kasırga

Son günlerde neler oldu?


Yanıt enerjinin hareket ettiğidir. Yapışık enerji hareket edebildi. Bazılarınız için bu deneyim bir şampanya şişesinin mantarını çıkarıp patlatmaya benziyordu. Basınç altında olan her şey aniden salıverildi ve şişenin içindekiler dışarı fışkırdı.

Diğerleri yaşamlarında kasırga anaforları hissetmiş olabilir kasırga yolundaki her şeyi yerinden söker tortuları şiddetle söküp alır ve uzaklara sürükler. Hissettiğiniz tam olarak bu şiddettir.

Enerjisel seviyede ev temizliğini bitirdiğinizi söyleyebilirsiniz. Bu yaklaşık iki ay önce başladığınız bir proje idi.

Son iki ayda size artık hizmet etmeyen eski enerjisel kalıplara son bir gevşeme sağlandı ve sonra bu tayfun tarafından süpürüldü. Bunlar sizi drama döngülerine zincirleyen duygusal kalıpları zihninizi karıştıran çelişkili inançları ve bedeninizi zehirleyen birikmiş toksinleri kapsadı.

Bu enerjisel temizliği değişik şekillerde algıladınız. Enerjinizde büyük artışların olduğu anlar olmuş olabilir ve fiziksel olarak birçok şey yapmış olabilirsiniz. Ama diğer zamanlarda bedeninizde az enerjisel destek olmuş olabilir açıklanamaz şekilde yorgun hissetmiş olabilirsiniz ve kaslarınızı zorla hareket ettirmiş olabilirsiniz. Uyku modelleriniz de etkilendi.

Enerji alanlarınızda bu temizlik sürecini algılarken durmuş ve kendinize şöyle sormuş olabilirsiniz: Bana neler oluyor?. Kalan enerjimi kaybediyor muyum?. Daha önce olduğu gibi bedenimden tekrar haz alabilecek miyim? Ve son olarak kendinize sormuş olduğunuz başka bir soru olabilir akla nadiren gelen bir soru. Ölüyor muyum?

Evet bazı durumlarda bu eski enerjisel kalıpların temizlenmesi o kadar yoğundur ki fiziksel veya duygusal olarak ölüme yaklaşıp yaklaşmadığınızı sorgulamış olabilirsiniz. Bu geçici olarak sizi endişelendirmiş olabilir ama yakında gerçekleşen şeyleri direnmeye son vermeyi kabul ettiğinizi ve deneyimlerinizin kendi yollarında ortaya çıkmasına izin verdiğinizi kavrayacaksını z.

Özet olarak son günlerde yaptığınız şey daha yoğun enerji alanlarınızdan fiziksel duygusal ve zihinsel bedenler - Büyük Arınmaya izin vermek idi. Süptil enerji alanlarınızla Yüksek Düşüncelerinizin kaynakları ile Daha Derin Hisler işe ve Amaca Yönelik Biliş ile daha büyük hizalanmaya ulaşmak için buna izin verdiniz.

Bu son ayarlama Yeni Sizin Altın Titreşen Siz özgürce ortaya çıkmasına ve kendisini fizikselliğinizde ifade etmeye başlamasına izin vermek için gerekliydi.

Fırtınadan Sonra

Şu anda neler oluyor? Bunu tanımlayabilen sözcükleriniz imgeleriniz veya hisleriniz var mı? Şimdi neler olduğunu anlamak için sizi fiziksel duygusal zihinsel ve psikolojik olarak zorlayan çetin bir sınavdan başarılı bir şekilde geçmenin nasıl hissettirdiğiniz kendinize sorun.

Bazıları için hislerin bir karışımı olabilir bir tamamlanma hissi gerçekleşmekte olan şeyi tam olarak kavrayamama ve tükenme.

Henüz bir bebek doğurduğunuzu ya da yüksek bir dağ zirvesine tırmandığınızı imgeleyin. Olay tüketici idi. Ancak o kadar yorgunsunuz ki hissettiğiniz sevinç ferahlama mutluluk veya başarma hissini tam olarak ifade etmek için bedeninizde kalan enerjiniz yok. Şüphesiz deneyim içinizde yatmakta ama gizlidir daha sonra gerçekleşecek bir şeydir.

Psikolojik bir seviyede kimliğiniz de değişti. Bilinciniz genişledi. Çetin sınav başlamadan önceki kişi değilsiniz artık. Şimdi bir annesiniz ya da bir dağcısınız. Bunlar göz önüne alındığında gücünüzü geri kazanmak ve bu gerçekleştirmeleri ayarlamak saatler günler hatta haftalar sürebilir. Spiritüel tekamülünüzde şimdi bir çoğunuz için aynı şey olmaktadır.

Nekahat (iyileşme) Dönemi

Lütfen Yeni Sizi doğurmakta olduğunuzu Farkındalığın Yeni Yüksekliklerine tırmanmakta olduğunuzu anlayın.

Bu şekilde genişleyen bilinciniz ile birleşmiş enerjisel hizalanmalar sizi oldukça tükenmiş hissetmeye neden olabilir. Bu enerjisel akışı deneyimlerken - artan aktivite ve bunu izleyen yorgunluk arasında gidip gelirken cesaretiniz kırılmasın.

Umutlu anne bebek doğururken sürekli olarak gayret sarf eder mi? Hayır rahim kasılmaları gider gelir. İtme zamanı geldiğinde iter ve kasılmalar dindiğinde dinlenir.

Dağcı da aynısını yapar. Enerjisinin yükseldiğini hissettiği zaman belli bir mesafeyi tırmanır. Ama adımları ağırlaştığı zaman dinlenir.

Dostlarım bu tür bir enerjisel periyottan geçmekteydiniz. Çoğunu gerçekleştirdiniz ama şimdi yorgunsunuz. Bir veya iki haftada yapmış olduğunuz şeyi tam olarak fark edeceksiniz.

Yeni Sizi doğurmakta olduğunuzu fark edeceksiniz. Bilincin Yeni Yüksekliklerini tırmanmakta olduğunuzu fark edeceksiniz.

Ve yakında emeğinizin sevinçlerini hissetmeye başlayacaksınız.
Şimdilik dinlenmenize izin verin. Nekahat zamanıdır. Sadece bir şeylere enerji vermeye gereksinim duyduğunuzda aktif olun. Bunu aşırı yapmayın.

Nefes almak için zaman ayırın. Basit egzersizler yapın iyi bir yemek kısa bir yürüyüş ve yakın birileri ile iyi bir muhabbet. Bunları sevinç noktasına dek yapın aşırısından kaçının. İçinize gitme ve tekrar sessiz olma zamanınızın farkında olun.

İster bebek doğurun ister uzak bir mesafeyi tırmanın bu çok yoğun bir deneyimdir. Sizi fiziksel duygusal zihinsel ve psikolojik olarak değiştirir. Tüm yaşamınızı değiştirir.

Şu anda kendinizi benzer bir pozisyonda bulduğunuzu hatırlayın. Yeni Sizi bedenliyorsunuz Yeni Sizi doğuruyorsunuz.

Ve yakında doğum deneyiminden çıkacaksınız. Yeni İlişkileri yaratacağınızı Yeni Toplumları başlatacağınızı ve kişisel bağımsızlığın sevgi dolu nezaketin ve Birlik Farkındalığının günlük uygulamaları üzerine geliştirilen Yeni Dünya Kalıplarını oluşturacağınızı bilin.

Dinlenin bunu seçtiniz. Yolu hazırladınız ve bu Yeni yol kendisini yakında size gösterecektir.

21 Mart Gündönümüne Doğru Gelişme

21 Martta Kuzey yarıkürede ilkbahar gündönümü ve Güney Yarıkürede sonbahar gündönümü dünyanın bazı bölgelerindeki Paskalya kutlamasına denk gelecektir. Bu olay tüm gezegeni değiştiren bir bilinç inşa ediyor.

Alıntıdır.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.