Forumel.Com

Geri Git   Forumel.Com > Dinler ve Kültürleri > Diğer Dinler

Diğer Dinler İslamiyet dışındaki dinler hakkındaki paylaşımları bulabileceğiniz bölüm.


Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.

İslamiyet dışındaki dinler hakkındaki paylaşımları bulabileceğiniz bölüm.Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.
Konudaki Cevap Sayısı
81
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
 
Görüntülenme Sayısı
634

Kullanıcı Etiket Listesi

  
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29 Temmuz 2021, 19:28   #81
 
Sürmenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.

DOSTLAR PLANI (Celse 22. 1. 1960) : “Yukardan gelen tesirlerin daha alt düzeye indirilmesine medyumlar da tüm insanlar da dahildir. Ruhtan gelen tesirlerin perispiri ve beyin yoluyla değiştirilerek maddelere etki ettiğini söylemiştim. İnsan vücudunda bulunan her madde insan bedeninden tesir almaktadır. Maddeler de aldıkları bu tesirleri kendi çaplarında daha alt kademelere nakletmektedirler.” (Sayfa: 86)

DOSTLAR PLANI (Celse 8. 4. 1960) : Bir cismi canlıyı insanı güneş sistemini ve evreni incelediğimizde görürüz ki olaylar birbirine bağlıdır ve belirli bir amaca doğru gitmektedir. Gördüğünüz tüm şeyler belirli varlıklar tarafından yönetilmektedir. İnsan bedenindeki her hücre insan ruhuna böceğin hücresi de böcek ruhuna bağlıdır ve onun sorumluluğu altında evrimleşmektedir. Dünyanın ve evrenin evrimiyle ilgilenen varlıklar da vardır. Ayırımsız tüm bu varlıklar tek bir kaynaktan tesir almaktadır o tesire her an muhtaçtırlar. Varlıklara verilmiş yetenekler ve kendi çabalarıyla kazandıkları düzeyler onları ancak belirli bir noktaya kadar götürebilir ancak o düzeyin gereğini yapabilirler. Varlığın evriminin ilk aşamasıyla son aşaması arasında devasa farklar vardır bu gelişme ilhamlarla irşatlarla dinlerle mesajlarla olmaktadır. Ama hepsi de ilk Kaynaktan gelen tesirlerin naklidir varlık o tesir olmadan yok demektir. Bir varlığa gönderilen ilhamların kesilmesi demek onun belirli bir düzeyden yukarı çıkamaması demektir.” (Sayfa: 86-87)

DOSTLAR PLANI (Celse 9. 10. 1959) : “İbadet maddi gailelerden uzaklaşarak maddi olmayan ortamdan tesirler almaya hazırlanmaktır. İnsanlar çok eski çağlardan beri ibadet etmişlerdir ama birçoğu işin esasını anlamamış yalnız şekil üzerinde durmuştur oysa şekil sadece bir ibadet aracıdır. Dinlere bir göz attığınızda ibadet zamanlarının dinlerin evrimiyle çoğaldığını görürsünüz bu da insanların manevi hayatla bağlarını güçlendirdikleri oranda evrimleştiklerini gösterir. Eğer her fırsatta varlığınızın hikmetini Tanrının büyüklüğünü ve manevi dünyadan tesirler almayı düşünebiliyorsanız bu bir ibadettir bunu yapamıyorsanız dinlerin emrettiği ibadeti yapınız. İbadet insanın evrimi için gereklidir ibadeti çoğalttığınızda hem tesirler alabilir hem de dünya işleriyle meşgul olabilirsiniz. Şekle bağlanın ya da bağlanmayın belirtilen koşulları yerine getiriyorsanız ibadetiniz tamamdır.” (Sayfa: 88)

DOSTLAR PLANI (Celse 8. 1. 1960) : “Dezenkarne olmuş bir varlık öte aleme hemen uyum sağlayamaz dünyadaki bağlarını birdenbire koparamaz. Bu bağlar aile bağları olduğu gibi eş dost samimi arkadaş bağları da olabilir. Bu yüzden varlık kendini yalnız hisseder korku içindedir. Kendisiyle ilgili bir şeyler düşünülmesi geçici bağlar kurulması onu sevindirir. Karmaşa devirleri kısa süren ve öte aleme hemen uyum sağlayan varlıklar için bu pek bir şey ifade etmez çünkü o spadyumda birçok varlıkla bağlantıya geçmiştir bile. Dua yoluyla gönderilen tesirler yalnızlık çeken varlığa gidecek ve onu kısmen de olsa teselli edecektir ama diğeri için bu bir şey ifade etmez.” (Sayfa: 89)

DOSTLAR PLANI (Celse 15. 1. 1960) : “Öte aleme geçmiş varlığın yaptığınız dualara ihtiyacı varsa hemen kendisine iletilir eğer dua varlığın öte alemdeki durumuna zarar verecekse kendisine bildirilmez. Kısaca kötü bir dua varlığa bildirilmez iyi dua bildirilir. Öte aleme geçen varlığın yararına olacaksa bazen kötü dua da kendisine bildirilir yani yaptığınız dualar başıboş seyretmezler. Dua dediğiniz şey bir tür tesirdir spadyumda bu tesirleri yönlendiren ve varlıkların evrimiyle ilgilenen görevliler vardır.” (Sayfa: 89)

DOSTLAR PLANI (Celse 15. 4. 1960) : “İnsanlar hangi düzeyde olurlarsa olsunlar çift yönlüdürler yani hem maddi hem de manevi yönleri vardır. Bir insan için her gün yemek yemek nasıl bir ihtiyaçsa manevi tesir almak da öyle bir ihtiyaçtır bu ihtiyaç varlıkların evrim düzeyine göre değişir. Evrim ilerledikçe manevi tesirler de artmaktadır. Türbelere bez bağlamak onlardan dilekte bulunmak elbette yanlıştır dua ve dilek yalnız Allah’a olmalıdır. İstek ve dileklerinizin düzeyi ne kadar yüksek olursa ona yanıt verecek Görevli Plan da o kadar yüksek olur.” (Sayfa: 90)

DOSTLAR PLANI (Celse 16. 10. 1959) : “Dua bir istektir dua bir dilekçedir. Bu dilekçe elbette en küçük makama hitaben verilir oradan da layık olduğu düzeye iletilir. Duanın kabul edilebilmesi için güçlü ve samimi olarak yapılması istenen şeyin varlığa ve diğer varlıkların evrimine engel olmaması gerekir.” (Sayfa: 90)

DOSTLAR PLANI (Celse 13. 11. 1959) : “Beddua etmek karşı tarafa kötü tesirler göndermek demektir. Bu tesirlerin yapacağı etki gönderilen kişinin alıcı yeteneğine bağlıdır. Eğer bedduayla tesir gönderilen kişi gelen tesirlere karşı pasif durumdaysa tesirler işleyecek bir ortam bulmuş demektir bu durumda yapabilecekleri zararı yaparlar. Bedduanın etki edip etmemesi iki faktöre bağlıdır. Birincisi varlığın kendi evrimidir yani gönderilen beddua varlığın evrimine uygunsa etki eder değilse önlenir. İkincisi varlığın evrimlerinden sorumlu olduğu diğer varlıklardır yani beddua varlığın sorumlu olduğu varlıkların felaketine yol açacaksa yine önlenir.” (Sayfa: 90-91)

DOSTLAR PLANI (Celse 1. 7. 1960) : “Din tarafından yasaklanan faiz istismar edilen hatta yardım şeklinde gösterilip karşı tarafın zaafından yararlanarak o kimseye yardımcı olacağı yerde zararı dokunan faiz şeklidir. İhtiyaç içinde kıvranan bir zavallıya yardım elini uzatacak yerde ona yüksek faiz oranıyla borç vermek insanca bir davranış değildir o yardım değil baltalamadır dinlerin yasakladığı faiz işte budur. Faiz hak edilen oranda alınırsa yardım aksi takdirde kötülük olur.” (Sayfa: 91)

DOSTLAR PLANI (Celse 30. 10. 1959) : “Cennet ve cehennem varlıkların verilen süre içinde yaptıkları hareketlerin sonucudur. Kıyamet ise verilen sürenin bitimidir.” (Sayfa: 91)

DOSTLAR PLANI (Celse 25. 9. 1959) : “Allah göklerin ve yerin nurudur.” Bu ayette söylenmek istenen şudur: Allah göklerin ve yerin yaratıcısıdır göklere ve yerlere sürekli tesirler göndermektedir. Fakat daha evvel de söylediğimiz gibi tesirler bir takım istasyonlardan geçmektedir. Bu tesirler doğrudan doğruya Allah’tan gelecek olsaydı ona hiçbir madde ve ruh dayanamazdı. Bu ayetteki nur kelimesi tesir anlamına gelir. Her şeyi yaratan ve idare eden odur tüm evrenlerin yönetim planı birdir.” (Sayfa: 92)

DOSTLAR PLANI (Celse 2. 10. 1959) : “Hayat dediğimiz zaman ruh ve maddenin ortak yaşamını kastetmiş oluruz. Dünya güneşten koptuktan sonra maddi açıdan birçok aşamalar geçirdi. Ve öyle bir an geldi ki bir ruh dünya maddeleriyle ilişkiye geçti ve hayat başladı.” (Sayfa: 94)

DOSTLAR PLANI (Celse 9. 10. 1959) : “Ruhlar daha önce yaratılmıştı onlara belirli bir zemin hazırlanıyordu. Dünyada su oluştu ve istenen koşullar gerçekleşmeye başladı. Böylece o ruhlar dünyada yaşamaya başladılar.” (Üstte sözü edilen ruhlar dünyaya inmeye aday olan ruhlardır) (Sayfa: 94)

DOSTLAR PLANI (Celse 3. 6. 1960) : “ Güneş sisteminde total bir tesir dengesi vardır. Bu tesir her kitlede bulunmakla birlikte Güneş bunların odağıdır. Tesirler hem Güneş’ten kitlelere hem de kitlelerden Güneş’e yayılırlar ama asıl tesir Güneş’ten gelmektedir.”
(Sayfa: 95)

DOSTLAR PLANI (Celse 8. 1. 1960) : “Güneş sistemini yöneten Yüksek Varlıklar hata yapmazlar çünkü Yüksek Varlıkları yöneten Varlıklar o Varlıkları da yöneten Varlıklar vardır. Hata deyince bilgisizlik yüzünden kitlelerin evrimine engel olmayı ya da evrimin hızını kesmeyi anlıyorum. Bu Yüksek Varlıklar hata yapacak olurlarsa büyük bir kitlenin evrimine engel olurlar bu da kurulan düzene aykırıdır. Demek istiyorum ki o Yüksek Varlıkların Mutlak Bilgiye oranla bilgisizlikleri yoktur ve hata yapılmasına mutlaka engel olunur. Onların görevlerindeki başarı ya da başarısızlığı hata yapmak ve hatadan kurtulmak anlamında düşünmeyiniz onlar anladığınız anlamda hata yapmazlar. Size o varlıkların evrimi hakkında bir şey söyleyemem çünkü o konuda hiçbir bilgiye sahip değilsiniz.” (Sayfa: 95)

DOSTLAR PLANI (Celse 6. 11. 1959) : “Evren kurulmuştur. Bu kuruluşta birçok aşamaların birçok varlıkların evreni meydana getiren maddelerin ve o maddeler üzerinde deneyimler geçiren canlıların rolü vardır. Evrenin kurulmasını emreden Allah’tır. Evren derken sadece sizin yaşadığınız evreni kastetmiyorum. Eski bir celsede başka evrenden de bahsetmiştim. Evren bir gün çözülecek mi diye soranlara her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da olacaktır diyorum.” (Sayfa: 95-96)

DOSTLAR PLANI (Celse 3. 9. 1959) : “Evren sandığınız gibi başıboş bırakılmış bir madde topluluğu değildir. Onu yöneten devasa bir varlık grubu vardır ayrıca idare eden bir varlık da vardır. Evren de bir bedendir onu yöneten Üst Varlık da bu evrende deneyimlerini yapıyor. Evrenin dezenkarnasyonu anladığınız şekillerin çok ötesindedir onun dezenkarnasyonu başka şekilde olmaktadır daha fazla şey söylemeye gerek yok çünkü idrakiniz almaz! Bir an gelir ki içinden çıkılmaz bir durum oluşur bu da size bir sıkıntı ve o noktada bir duraklama getirebilir.” (Sayfa: 96)

DOSTLAR PLANI (Celse 16. 10. 1959) : “Melek için dinlerde “mütekamil olarak yaratılmıştır” denir. O zamanki insan düzeyinin bu konuyu kavramaya elverişli olmadığı kavrasa bile faydadan çok zarar getireceği düşünülmüş ve dinlerde anlatıldığı şekliyle aynen kabul edilmesi istenmiştir. Her varlık ulaştığı düzeye Allah’ın izni ve kendi gayreti ile gelir. Melekler de bir evrim silsilesi geçirmiş varlıklardır. Bu varlıkların ille de sizin gibi maddi bir alemde deneyim geçirmesi gerekmez onlar belirli ortamlarda evrimlerini tamamlayarak bulundukları düzeyi hak etmişlerdir. Meleklerle İdareci Mekanizmalar aynı şeydir. Melekler ezelden beri vardı demek onlar Allah’la birlikte vardılar demektir ki böyle bir şey olamaz.” (Sayfa: 96-97)


To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Sürmenaj isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 29 Temmuz 2021, 19:28   #82
 
Sürmenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.

Başmelek Metatron - 2013 - Yeni Dünyanın Birinci Yılı

Not: Bu da apayrı bir bakış açısı arkadaşlar. Buna inandığım için paylaşmıyorum sadece Başmelek diye adlandırdığı bir varlıkla iletişime geçen bir medyumun sitesinden çevirilen bir yazıdır bu. Farklı bi bakış açısına sahipler 2012 kehanetleri hakkında. Kim bilir belkide doğru olan budur. Bilemeyiz.

2013 – YENİ DÜNYANIN BİRİNCİ YILI
İHTİŞAMLI BAŞLANGIÇ

BAŞMELEK METATRON
James Tyberonn kanalıyla

Selamlar Üstatlar!

Her birinizi kendini güçlendirme alanı ile ve destekleyici enerji ile kuşatıyoruz çünkü her biriniz Yükseliş yolunuzdaki gerçek Üstatlarsınız. Size ilham ve berraklık sunmak bizim amacımızdır ama aslında kutsal ve egemen bir VARLIK olarak bu mesajda ve bu tür herhangi bir “kanallık” mesajında ayırt etmeyi uygulamanız her zaman zorunludur.

Gerçekten kutlu bir yıl olan 2013 ile ilgili bu mesaja bazılarınızın sahip olabildiği korkulara değinerek başlayacağız. Öncelikle size Gezegenin Yükselişinin gerçekleşeceğini söylüyoruz. Bunu siz mümkün kıldınız. Ama gerçekleşen şeyin Dünya Gezegeninin mezuniyeti 12 Boyuta genişlemesi olduğuna açıklık kazandırmak istiyoruz.

Uzun Sayım Takvim

Maya araştırmacılarınızın çoğu 21 Aralık 2012 tarihinin neyi ima ettiğini anlamaya çalıştılar. Bu takvimin Mayalar tarafından değil onların ‘Yıldız Ulusu Tanrıları’ tarafından yazılıp yazılmadığını sorguladılar. Bazıları bunun gezegen için felaketsel bir son olduğunu ima ettiler. Diğerleri bazı korunmuş Maya metinlerinde ima edildiği gibi ‘Yıldız Tanrılarının Geri Dönüş’ tarihini işaret ediyor olabileceğini hissettiler.

Yükselişin yeni bir başlangıç olduğunu söylüyoruz. Ve 2013′te Dünya kehanet edilen ‘Geri Dönüş’e izin verecek olan yeni formattadır. Ancak çok fazla sözü edilen ‘Temas’ düşünebileceğiniz 3B şeklinde gerçekleşmeyecek. Bunun yerine bu insanlığın bilinçli şekilde yüksek boyutlara çıkma bilinçli olarak yüksek boyutlara yükselme yeteneği olacak. Temas bu şekilde gerçekleşecek. Bu artık yardımsever öğretmenlerin yardımcı olmak için 3B’ye fiziksel olarak tezahür etmek zorunda oldukları bir gezegen değildir. Yeni Dünya şimdi insanlığın çok boyutluluk içinde kendi gerçek doğasının daha fazla farkında olmasını sağlayacak olan Kristal Izgaradaki matriksi taşıyor. Bu gerçekleşecek. Ve bunu yaparken sizler beklemekte olduklarınızın SİZ olduğu gerçeğinin farkında olacaksınız!!!

Herşey Zamanında!

Bu bir kaç yıl daha sürecek. Ama 2013′de başlıyor.

Daha önce söylediğimiz gibi İnsanlığın topluca Yükselişi yaklaşık 300 yılda gerçekleşecek! Ve aslında bu da gerçekleşecek ama İnsanlığın Yükselişini sağlayan kesinlikle Dünya’nın Yükselişidir. Her şey zamanında her şey vakti gelince gerçekleşecek. Anlıyor musunuz?

Bu nedenle insanlığın büyük çoğunluğu Dünyada yakında olacak herhangi bir değişim görmeyecek. Onlar 22 Aralık 2012′de uyanıp “Bu kadar büyütülecek ne vardı?” diyecekler. Yol üzerinde olan sizler bile gerçeklemiş olan görünür bir değişim görmeyeceksiniz. Bir an için hepinizin etrafınızdaki dünyaya bir bakmanızı nazikçe istiyoruz. Ne görüyorsunuz?

Medyanızın bakışı hala savaş açlık felaket ve ekonomik çöküş tahminleri bildiriyor. Ve yayınlanan şey 3B’de görülen şeydir. Bu kasvet ve vahim durumlar ile dolu öyle değil mi?

Bu konuda kıyamet kehanetleri özellikle en yoğun döneminde değil mi? 3B kıyamet spekülatörlerinin çoğu özellikle bu arenada verimli bir zemindeler kuyruklu yıldızların asteroidlerin çarpması depremler afetsel kutup değişimleri ve ekonomik çöküş ile ilgili korku üretiyorlar. Kötümserler bunun farkında olsun ya da olmasınlar ürettikleri korku ile besleniyorlar.

Üstatlar gezegende felaketleri kehanet eden ve korku alarmları çalan kötümserler her zaman oldu ve olmaya devam edecek. Farkedilmeyen şey negatifliğe köklenmiş oldukları görülen bu insanların bile dualitede bir amaca hizmet ettikleridir ve elbette tüm dünyaya hızlı bir bakış onların görüşünü doğrulayacaktır.

Ama bunun eski enerji olduğunu söylüyoruz. Ve umudunuzdan vazgeçmenizi veya özgür iradenizi bırakmanızı söylemek Ruhun rolü değildir. Bizim mesajımız size Kutsallığınızı anlatmaktır ve aslına bakarsanız gezegenin şu anda ‘Yeni Dünyanın BİRİNCİ yılının’ eşiğinde olduğunu anlatmaktır. Gerçekte insanlık bunu izleyecek ve hızla Yükselecek. Sizler bunun gerçekleşmesi için kesinlikle doğru yoldasınız.

Tekrar Gezegenin Yükselişinin gerçekleştiğini söylüyoruz ve insanlık bunu gerçekleştirdi. İnsanlığın çoğunluğu bunu 3B bilincinde farketmese bile Dünya aslında değişti yeni bir paradigmaya mezun oldu. Bu nedenle eski enerjiyi KORKUYU bırakmanın zamanıdır. Kıyamet kehaneti Küresel Afetsel felaketler GERÇEKLEŞMEYECEK. Ekonomi kaosa düşmeyecek. Bu neye hizmet ederdi? Bu Yeni Gezegendeki yol değil. 2013′te yeni güneşin ağaracağını temin ederiz ve bu aslında değişimin güneşidir. Görkemli Yeni Dünyanın ışığını getirir. Ve Sevgililer görkemli diyoruz. Bu yeni çağda arayıcılara neşe yansıtmak ışık yansıtmak zorunludur çünkü Kristal Armoniklere genişlemede yansıttığınız zihinsel ışığın her fotonu büyütülür. Ve bu Yeni Enerjide çok daha hızlı gerçekleşir. Bu nedenle yaratım gücünüz artarken rolleriniz yeni bir yardımseverliği benimsemektir.

Öyleyse 2013′ün ayrıntılarından konuşalım!

2013: Yeni Dünyanın Birinci Yılı

2013 2012 yılından bir çok şekillerde inanılmaz daha önemli bir yıldır. Birçoğunuz 2012′nin zirve olduğunu ve onu izleyenin beklenenden daha azı olduğunu hissetmiş olabilirsiniz. Sevgililer sizin işiniz sadece şimdi başlıyor! Ve 2013′ün hepinizin ruhsal kontratınızın gerçekleştirilmesiyle kabul ettiğiniz zorluklar ve görevler getirdiğini söylüyoruz. 2013 dünyanın her anlamında yeni bir başlangıçtır. Ama yan gelip yatma zamanı değildir. Yeni Dünya kendi ardışık lineer akışında çokboyutlu kesişim noktaları ve zaman – kapıları içerir. Yükselişin gerçekleşmesine izin veren zengin bir çok zaman noktalarıdır. Bu noktalar gelecekten temsilciler olan Siriuslu – Pleiadesli – Arkturuslu Gezginler ve Kod- Taşıyıcıları olan birçoğunuzun Yükseliş için gezegende olmak üzere bu portallardan girdiğiniz kapılardır. Ve birçok şekillerde misyonlarınız henüz başlıyor.

2013 kod – taşıyıcıların yarı küreden küresel tarza kadar bu noktaları birlikte dikmeye başlayacağı programlanmış bir periyottur. Kod Taşıyıcıların kuzey yarıküre ve güney yarıkürenin enerjilerini harmanlayacakları özel bir öneme sahiptir. Güneyde Patagonya Uluru Paskalya adası ve Kilimanjaro gibi belirli anahtar zirveler gelen yıllarda Yeni Gökkubbeye demirlenecek.

Yükseliş – öncesi Kod Taşıyıcılar olarak hizmet etmiş olanlarınız anahtar noktaları Yeni Gökkubbenin doğurulmasına bağlama daha büyük rolünü üstlenmek için çağırılacaksınız.

Yeni Gökkubbe 2013′te Başlıyor

12-12-12′de Kristal Izgaranın tamamlanması Yeni Gökkubbenin oluşumunu doğuracak. Yeni Gökkubbe İnsanlığın Yükselişi için çok önemlidir ve aslında tamamlanmış ızgaranın uzantısıdır.

Gezegeninizdeki belirli noktalar bunların bağlantı noktaları olmasını sağlayan nadir enerjilere sahiptir. Newgrange bunlardan biridir Paskalya Adası bir diğeridir. Her ikisi de çok fasetli çokboyutlu ızgara noktalarıdır. Her ikisi de boyutları ve zamanı aşan oktahedronal (sekiz yüzlü) Portallardır. Her ikisi de 144 Kristal Izgaranın yıldız şeklindeki çifte beşli on iki yüzlüsünün zirve noktalarına direkt olarak bağlıdır.

Bunlar 12-12-12 tamamlanmasının ve 21 Aralık 2012 yeniden doğumunun (yeniden başlatılmasının) ardından kendiliğinden erken oluşuma başlayan Yeni Gökkubbeye direkt olarak bağlanacak tarzdadır. Yükselişin yükselme süreçlerinin 12-12-12′de gerçekleştiğini not etmek önemlidir. 12-12-12 Kristal enerjinin Yeni Dünyada tezahür etmesine izin verir. Gezegenin yeni DNA’sının Kristalin Alandaki ağa bağlanmasına Yeni Izgaraya bağlanmasına ve ‘İnsan Izgarası’ ile birleşmesine izin verir. Bunların hepsi 12-12-12′de saat 12:12′de gerçekleşiyor. Sonra yeniden başlatma gerçekleşiyor ve 21 Aralık 2012′de ‘Yeni Dünya’nın doğumunun’ gerçekleşmesini sağlıyor.

O zaman yeni çalışma başlıyor.

Yeni Gökkubbe

Daha önce sizlerle yeni Gezegensel Gökkubbenin doğumu hakknda konuşmuştuk. Bu çağlar önce olduğu gibi dünyayı çevreleyecek olan sedef parlaklığında frekanssal kemerlerin iki eliptik bandı şeklinde maddileşecek. Bunlardan biri rezonant sinerji içindeki oldukça saflaşmış Elektro – Manyetiktir ve altın bir renk tonu yayar. Diğeri Kristalindir ve parlak platin bir renk yayar.

Bunlar 144 Izgaranın 144 çifte – beşli dodecahedronu üzerinde dönecek. Oldukça teknik terimlerle gökkubbe ızgaraya arayüzey oluşturmak için piezoelektrik azaltmada supra – kristalin frekans salınımlarını dönüştürme fonksiyonunu gerçekleştirecek böylece Tula’dan Büyük Merkezi Güneşten gelen Birleşik Alanın gamma – kristalin enerjilerinin tam devre bütünleştirilmesini sağlayacak. Daha anlaşılır terimlerle gökkubbe güçlü göksel enerji dalgalarını Dünya Planında daha kolay alınabilecek yararlı bir forma dönüştürecek.

Bir anlamda gökkubbe muazzam bir dönüştürücü ve aşırı gerilim koruyucudur! Saf göksel enerjileri enerjisel olarak ‘cilalayacak’ ve dünyanın 12 boyutunda uygulamaya daha ileri formatlayacak.

İki eliptik bant OM frekans alanı yaratacak. Bunlar 2038′de gece gökyüzünde ışıldayacak ve Kuzey Işıklarına (Aurora Borealis) benzer görünecek.

Yeni Gökkubbenin demirlenmesinin başlangıç aşaması 2013 Mart Ekinoksunda başlayacak. Paskalya Adası ve Patagonya dahil (51 nci enlem) birçok anahtar vektörlerde gerçekleşen bir açılış olacak.

Her ikisi de Akash denilen bilinç birimlerinin kodlanmış yüklemelerini alacak. Bu aktive edici ışık enerjisi yüklemeleri 2013′te güney yarıküredeki başlıca ana Phi Piramit oktahedron enerjileri ve yapılarında alınacak. Birçok insan bunları demirlemeye çekilecek.

Yeni Dünya’nın Elçileri

Daha önce size açıkladığımız gibi beşinci boyutun ötesindeki boyutlardan hem Dünya’nın geleceğinden hem de yüksek boyutlu dünyaların geleceğinden 2013′te sizin için daha iyi anlaşılır olacak olan amaçlarla bu zamanda Dünyaya gelmeyi seçen çok sayıda ruh vardır.

Sizler gerçekte Kristalin Işığın Elçilerisiniz Sevginin Temsilcilerisiniz. Sizin terimlerinizle lineer Dünya zamanında son kırk yılda ortaya çıkmış olan çalkantılı zamanlarda ve 2038 anahtar noktasına götürecek olan sonraki yirmi altı yılda sunulacak olan zamanlarda insanlığa yardım etmek için gelecekten geri geldiniz.

Görüyorsunuz birçoğunuz sadece geleceğinizden 2011′deki geçmiş rollerinize ve 2012′deki rollerinize uyandınız. Ve bu kasten idi. Bu iki yılın zaman kapıları 2013 ten 2038′e kadar üstleneceğiniz çalışma için tetik noktalarıydı. Görüyorsunuz Yeni Gökkubbe 2038 yılında tamamlanıyor. Bu Piramitlerde yazılı değil mi?

Aslında Edgar Cayce bu 2038 yılından üstü kapalı şekilde bahsetti. Bu insanlığın Yükselişinde bir diğer büyük mihenktaşıdır.

Bazılarınız 2038′de fiziksel olarak var olmayacaksınız ama bu görev için çağırılanlara yardımda anahtar misyonlarınız olacak. Demirleme noktalarına bağlanmada ön – montajı sağlayacaksınız ve Yeni Gökkubbenin 2038 tamamlanması için Kristal Çocukları araştıranlara ilham vereceksiniz.

Görüyorsunuz birçoğunuz bir çok kez başka gezegenlerin ve başka dünyaların Yükselişini deneyimlediniz ve riskleri biliyorsunuz. Mekanikleri anlıyorsunuz. Ve geriye kalan şey yeni yönün oluşturulması Yeni Gökkubbenin demirlenmesidir.

Ama asla unutmayın Kodları demirleye ilave olarak 2013′te ışığınızı parıldatarak ve Korkunun son sancılarına Eski Enerjinin son açgözlü tekmelerine yenik düşmeyerek herkese yardımcı olmak zorunludur.

2013′te Neler Olacak

2013′te olan şey yeni bir başlangıçtır. Bu yeni başlangıç Yeni Dünya’nın Yeni Kalıbıdır. Dünyanın Yükselişi boyutsal revizyonu ve gezegenin genişlemesini sağladı. Dünya 5 nci boyuttan 12 nci boyuta uzanan Kristalin Alana genişledi.

2013′nin Güç Tarihleri & Aktivasyon Safhaları

2013′ün enerjileri insanlık tarafından 2011 ve 2012′de deneyimlenen artan frekansların engelli koşu parkurundan daha az yoğun olacak. Ve 2013′de idare edilmesi daha kolay olacak.

2013′te belirli tarihlerde gerçekleşen bazı anahtar frekanslar var. Ekinokslar gündönümleri ve tutulmalar son derece güçlü her biri Yeni Dünya’nın eşsiz portal açılışlarını temsil ediyor. 2013′ün ekinoksları gündönümleri ve özellikle 5 tutulması sırasında enerjilerin yeniden güçlenmesi gezegeni sel gibi basacak. Bu kesinlikle bu astronomik pozisyonlarda gerçekleşecek olan doğal bir sinerjidir. Çünkü bu üç olay (ekinokslar gündönümleri ve tutulmalar) bu tür transferler için her zaman eşsiz olan kapıları açıklıkları açar.

2013′te bunlar 2009′dan bu yana gerçekleşenlerden güçlü olan olaylardan daha fazla çok fasetlidir. 2013′teki aşağıdaki tarihlerden her biri şunları sunar:

1) Yeni Dünya’da kendini keşfe doğru daha derin içgözlem zamanı
2) Güç düğümlerinde güçlü enerjiler güçlenmiş vizyon ve lusid rüyalar
3) Enerjileri yeniden yükleme & dengeleme penceresi
4) Mart Ekinoksu: gezegendeki belirli noktalarda Gökkubbeyi Demirleme.

2013′ün bu anahtar tarihleri aşağıdaki gibidir:

** 20 Mart 2013 – Ekinoks
** 21 Haziran 2013 – Gündönümü
** 22 Eylül 2013 – Ekinoks
** 21 Aralık 2013 – Gündönümü

Tutulmalar hem bireysel olarak hem de gezegen için değişimin katalizör enerji tetikleyicileri açısından daha fazla eşsiz bir nitelik alacak. 2013′de bunlar özellikle güçlü olacak. Ekinoks ve gündönümlerinde kendini yönetme ve ayarlamaya doğru aracılık ettikten sonra hayatınızda yön değiştirmek için mükemmel zaman olacaktır. 2013 yeni bir Gezegen yeni bir zamandır ve birçoğunuz yenilenmiş bir amacı keşfedeceksiniz ve farklı yollar alacaksınız veya yeni bir perspektif ya da yeni grup işbirliği ile aynı yolda kalacaksınız. Birçoğunuz 2013′te yeni bir amaç keşfedeceksiniz veya daha önce uykuda olan verimli bir yeteneği yüzeye çıkaracaksınız.

** Ay Tutulması 25 Nisan 2013
** Güneş Tutulması 10 Mayıs 2013
** Ay Tutulması 25 Mayıs 2013
** Ay Tutulması 18 Ekim 2013
** Güneş Tutulması 3 Kasım 2013

2013′te büyük önemi olan iki özel aşama olacak.

Birincisi 10 Mayıs – 22 Haziran arasındadır bu tarihler arasında Üçlü bir açılış gerçekleşiyor yeni yönün yeniden dengelenmesini sağlıyor. Bu periyot bir güneş tutulmasını ve bir ay tutulmasını kapsıyor. Bu ayrıca Kod Taşıyıcıları için güç düğümlerine yolculuk için güçlenmiş bir zamandır.

İkinci üçlü aşama 20 Eylül ve 4 Kasım arasında gerçekleşiyor. Bu ilk üçlüde gerçekleşmiş olan şeyin tamamlanmasıdır. Bireylerin yeni benliği yeni amacı yeni partnerliği işbirliğini veya yönü tezahür ettirme zamanını temsil eder. Yoğun yeniden enerjilendirme yeniden canlandırıcı yaşam gücü zamanıdır.

Bitirme

2013′ün akma çiçek açma zamanı olduğunu söylüyoruz. Birçoğunuz için değişim zamanı olacak. Gezegende yeni bir enerji var. Bunu siz yarattınız. Yapılacak çok fazla şey var. Bu zamanı rollerinizi bulmak için kullanın. Kararsız olanlarınız liderlik rollerine kendinizi adamayı kitabınızı yazmayı içsel sanat yeteneğinizi ifade etmeyi düşünün. Enerji en yüksek hayrınızı destekleyecektir.

2013′de soluklanacaksınız. Yeni misyonlar üstleniyorsunuz. Kod Taşıyıcılar için bu kodlama ve Yeni Gökkubbeyi demirleme yeni rolüdür ve 2013′de başlıyor.

Ben Metatron’um ve sizinle bu Gerçekleri paylaşıyorum. Sizler Sevgililersiniz.

… Ve öyledir…

© 2012 James Tyberonn. Tüm Hakları Saklıdır
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

(Çeviri: Saffet Güler)

Metatron Mesajı James Tyberonn tarafından aktarılmıştır. Bu bilginin alıcısı olarak James Tyberonn Başmelek Metatron adına evrensel telif hakkına sahip çıkmaktadır. Bilgi değiştirilmediği kısaltılmadığı özetlenmediği ilave yapılmadığı ve yazarın ismi ve website adresini eklendiği sürece websitelerinde yayınlanabilir. Dergilerde veya bültenlerde yalnızca yazılı izin alınarak yayınlanabilir.

Alıntıdır.
Kaynak:Yukarıda ayrıntılı kaynak vardır.


To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Sürmenaj isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Yer İmleri

Etiketler
celseler, mesajlar, mesajları, ruhsal, tebliğler, Üstadların


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:37.

Forum Bilgilendirme Künye
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.

Forumel, lisanslı vBulletin kullanmaktadır!
Forum Sahibi: Dea Dia ve Gece

Sitemiz; yer sağlayıcı bir forum sitesidir. Forumel.Com adresimizde yapılan paylaşımlar, moderasyon ekibimizin onayına dahil olmadan direkt olarak yayınlanmaktadır. 5237 sayılı TCK (Türk Ceza Kanunu) ve 5651 Sayılı Kanun'un ilgili maddelerini ihlal eden kişilerin IP adresleri de dahil olmak üzere sair kişi veya adli mercilere müzekkere (Resmi Üst Yazı), tarafımıza tanzim edildiği takdirde paylaşılacaktır. Hukuka aykırı bir paylaşımın olduğunu düşündüğünüz mesaj ya da konuyu; İLETİŞİM linkine bildirim yoluyla iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde mevcut şikâyetiniz üzerinden tarafınıza ulaşılacak, gerekli işlemler tesis edilecektir.

Tasarım ve kodlama: Dea Dia & Regex