Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Aralık 2021, 20:37   #15
Sürmenaj
Sürmenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelerin profil bilgilerini yalnızca kayıtlı üyeler görüntüleyebilir. Lütfen kaydol bağlantısından üye olunuz.
Standart Cevap: İyi Dostlar Biriktirdim Hepsi Ailem Oldu.

Alıntı:
Cheerful Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok sevdiğim bir şebnem ferah sözüdür.. "iyi dostlar biriktirdim, hepsi ailem oldu"
Hayatta hep beyazlar ve siyahlar yoktur.
Grilerde vardır.
İnan bazen bembeyaz sayfalardan daha iç huzuru verir <3
Hayatından grileride eksik etmeyesin güzel yürekli kadın.
Hayatta hergün birileri intihar ediyor.
Bileğini keserek veya kendini asarak değil belki ama inançlarını, değerlerini kesip atarak.
Ruhen eksilmek, en kötüsü.
Hiç kendime zarar vermedim ama duygularımı kırıp kalbimi kestiğim çok olmuştur.
Umarım hayattaki güzellikleri farkeder ve yeniden çiçekler açarsın..
Çok haklısın canım. Ben de bazen kırık kalbimi kesip atacak kadar sıkılıyorum. Umarım hepimiz için hayat bize güzel yüzünü gösterir. Düşüncelerin için teşekkürler canım.
Alıntı:
Sindy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hersey bir imtihandir cnm sen yeterki pes etme hepsi gelir geçer asla kotu dusunme hepimizin son dedigi nokta oluyor onemli olan Sondan tekrar baslaya bilmek umarım hersey gonlunce olur seni tanimiyorum ama bnlari yazmak geldi içimden 😊😊🌹🌹❤❤
Teşekkür ederim Sindy. Hayata 1-0 yenik başladığım için hep sondan tekrar başlıyorum, bazen çok ağır gelse de pes etmiyorum tabii. Güzel düşüncelerin teşekkür ederim canım.
Alıntı:
OkyanusunKalbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuyu başa döne döne okudum, hiçbir anlam veremedim.
Hayır seni çok iyi tanıyorum bu sen olamazsın. Bildiğim sürmenaj hayat dolu gülmeyi seven, umutsuzluğa kapıldığımızda bizi silkeleyen sürmenaj. Hayat zor olabilir ama o zorluklar sayesinde ayakta kalıyoruz ve tecrübe ediyoruz. İçindeki o masum çocuğu öldürme biliyorum sen bu değilsin canın sıkıldığı için içini dökmüşsün. Şebonun bir şarkısı daha var. “Küllerinden”
Artık küllerinden doğma vakti.
Bir süre öncesi zor yolculuktan dönemiyor gibiydim. Neşem her geçen gün daha da azalıyordu. Eskisinden daha iyi olamıyorum çabalıyorum diyeyim. Küllerinden şarkısını çok severim. Benim de böyle motive edici sözlere ihtiyaç duyduğumda kişisel gelişim kitaplarını karıştırıyorum Şebnem Ferah'ın anlamlı şarkılarını dinliyorum. İyi dostlar (sizler) ve ailem olmasaydı, ne olurdum düşünemiyorum bile. Başlığa o yüzden Şebnem Ferah'ın Sigara şarkısındaki cümleyi alıntıladım. Size gelince tabi desteği esirgemeyeceğim. Dertlerimi paylaşamayan biriyim ondan da dışarıdan mutlu profil vermişimdir. (: